На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

2 червня 2017
Виїзний прийом у Новоукраїнській сільській раді

Виїзний прийом  голови Млинівської райдержадміністрації Рухера Петра Віталійовича у Новоукраїнській сільській раді.

 

02 червня 2017 року голова райдержадміністрації Рухер Петро Віталійович провів виїзний прийом у Новоукраїнській сільській  раді.

Спільно із сільським головою Фоміним А.В. очільник району обговорив  питання щодо виготовлення проектно-кошторисної документації майбутнього дитячого садка, облаштування автобусного майданчика, благоустрою кладовища (зріз дерев), реконструкції будинку культури, та пообіцяв сприяти у вирішенні кожного з цих питань. По питанню відновлення та  реконструкції приміщення будинку культури голова райдержадміністрації  розпочав телефонні перемовини з експертною комісією вже на місці, де було домовлено  провести  відповідні роботи  в найкоротший термін.

                

На особистому прийомі до голови райдержадміністрації звернулось більше десяти  місцевих жителів. В ході прийому порушувались питання створення та  функціонування дитячого садка,  порушення громадського правопорядку деякими громадянами с. Зоряне, також піднімалось питання неналежного виконання обов’язків подавцем магазину у с. Зоряне, покращення асортименту товарів у даному торгівельному закладі.

Кожне порушене на прийомі питання  голова райдержадміністрації  Рухер Петро Віталійович взяв на особистий контроль та дав відповідні доручення начальникам структурних підрозділів адміністрації та керівникам районних установ відповідно до повноважень.

 

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net