На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

30 травня 2017
Млинівщина приймала експертів з Європейського Союзу

30 травня 2017 року Млинівщина приймала  з моніторинговим візитом експертів з оцінки Європейського Союзу, представників міжнародної консалтингової агенції «ARS-progetti». сompani.

 

Метою візиту був моніторинг впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ  у Млинівському районі», в тому числі у Владиславівській загальноосвітній школі І-ІІ ст.

 

 

Зустріч відбувалася на території Млинівського технолого-економічного коледжу. До присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації П.Рухер, який наголосив на успіхах проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»  у Млинівському районі і висловив сподівання  щодо подальшої співпраці.

 

 

У ході зустрічі було представлено презентацію «Історії успіху громад Млинівського району в 2015-2017 роках у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» та інших проектах», яку прокоментувала начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Млинівської райдержадміністрації, координатор ресурсного центру розвитку громад Млинівського району С.Ситник.

 

 

Обговорювалися результати впровадження в Млинівському районі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та перспективи подальшої співпраці з ЄС ПРООН.

 

 

Продовжився візит знайомством з роботою ресурсного центру розвитку громад Млинівського району в райдержадміністрації. Після завершення моніторингова група відвідала  Владиславівську   громаду.  Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net