На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

24 травня 2017
У Гнатівка відправили поминальний молебень борцям за волю України

24 травня в селі Гнатівка відбувся поминальний  молебень біля каплиці борцям за волю України. Панахиду відправив священик Свято-Миколаївської церкви села Миколаївка. 

 

 

У заході взяв участь голова Млинівської райдержадміністрації  Петро Рухер, який звернувся до присутніх з промовою в якій наголосив, що і надалі буде допомагати у відновленні таких місць, аби родичі безневинно замордованих і страчених українців мали змогу  вшановувати пам’ять та молитися за спокій  їхніх душ.

 

 

Учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. підготували виступ. 

Історія цього місця наступна… Колись давно була криниця, дуже глибока і вода в ній була надзвичайно смачна і чиста.   Але в злощасному 1943 році все змінилося.

Жителів села за те, що вони прагнули незалежності України, носили українську вишиванку, дотримувалися звичаїв і обрядів почали страчувати, а точніше живцем кидали до глибокої криниці. 

 

                         

 

Саме до цієї криниці і потрапила сім’я Циганкової  (Збирун) Марії Сергіївни. Мама – Збирун  Лікерія Лук’янівна, батько – Збирун  Сергій Хомович, сестра – Людмила Сергіївна та брат – Анатолій Сергійович. Відразу  вона  не знала де саме загинули її рідні. Але через деякий час  від сусіда довідалася, що саме у тій криниці.

 

 

 

Для того щоб пам’ятати і згадувати про свою родину, щоб молитися за них Марія Сергіївна вирішила поставити дерев’яний  хрест на тому місці. І священник із Хорупанської церкви погодився освятити його. Це відбулося на третій день Світлого Воскресіння Христового у 1945 році. А через рік, чи можливо два, за власний кошт вибудувала каплицю.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net