На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

23 травня 2017
Цивільний захист району перевірено

        23 травня у Млинові пройшло командно-штабне тренування за темою «Дії органів управління і сил Млинівської місцевої ланки Рівненської територіальної підсистеми надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з пожежами, вибухами та раптовим руйнуванням будівель та споруд у Млинівському районі».

        

Головою комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району щодо підготовки і проведення даного навчання є голова Млинівської райдержадміністрації Рухер П.В.

Головною метою проведеного заходу було визначення рівня готовності та дієздатності Млинівської місцевої ланки Рівненської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України щодо ліквідації попередження та наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами, вибухами та раптовим руйнуванням будівель та споруд у районі.

Проходили тренування в два етапи: практичні навчання та обговорення проведеного заходу.

 

        

       Практичне тренування проходило із залученням служб цивільного захисту району до виконання завдань щодо ліквідації надзвичайної ситуації. Згідно навчального задуму о 12.00 год. черговим райдержадміністрації отримано сигнал від чергового пожежної частини про вибух газоповітряної суміші та виникнення пожежі, внаслідок вибуху постраждала 1 людина та зазнали руйнувань дві квартири у житловому будинку по вул. Народній, 8 в смт Млинів.

 

        

        

         На місце аварії прибули служби цивільного захисту району: служба охорони громадського порядку, служба енергетики, аварійно-диспетчерська служба газу, протипожежна служба, медична служба, служба зв’язку і оповіщення, комунально-технічна служба, інженерна служба, служба захисту сільськогосподарських тварин та рослин, служба матеріального забезпечення, торгівлі і харчування, служба транспортного та технічного забезпечення.

 

         

        

      Дії органів управління цивільним захистом району  були узгодженими. Аварійно-рятувальні підрозділи служб в ході навчання діяли організовано. Органи управління цивільного захисту району  із поставленим завданням справилися.

 

          

        

       Під час другого етапу навчань заслухано керівний склад служб цивільного захисту щодо проведених заходів, залучених сил та можливості, при необхідності, залучення додаткових сил.

 

 

          Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net