На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

17 травня 2017
Проведено заключний етап районного туру Всеукраїнської військово-патріотичної юнацької гри «Сокіл»/ «Джура»

 

              17 квітня 2017 року на районному стадіоні «Колос» проведено заключний етап районного туру Всеукраїнської військово-патріотичної юнацької гри  «Сокіл»/ «Джура». У грі прийняли участь команди Берегівської, Підгаєцької, Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Млинівської гуманітарної гімназії.

 

         

 

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Рухер Петро Віталійович, директор районного центру туризму Вербіцкий Юрій Петрович.

 

 

Юні джури показали стройову виправку у конкурсі строю та пісні, де найкращими були учні  Берегівської та Підгаєцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. Учні цих шкіл здобули перемогу в конкурсі знавців історії українського козацтва «Відун».

 

 

Гімназисти та учні Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. набрали найбільше очок зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

 

 

Команда Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виявилась найсильнішої в змаганнях з перетягування канату та конкурсі з надання першої медичної допомоги.

 

 

Найкраще орієнтуються на місцевості за допомогою компасу учні Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Учні Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Млинівської гуманітарної гімназії найшвидше справились з подолання воєнізованої смуги перешкод.

 

 

В загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., гімназисти на ІІ місці, а команда Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. посіла ІІІ місце. Команди-переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації, районної організації ТСОУ та цінними призами Товариства.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net