На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

17 травня 2017
Робоча поїздка голови адміністрації

17 травня голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер здійснив робочу поїздку  по району. В ході поїздки було відвідано ряд об’єктів, які розташовані на території сіл Пугачівка, Новини та Владиславівка. Метою поїздки було ознайомлення з територією, вивчення проблемних питань та подальше їх вирішення.

 

  

Першим об’єктом була Пугачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Директор школи Дмитрук Василь Феодосійович ознайомив з навчальними класами школи, показав актову залу, спортзал та їдальню. Було представлено шкільний музей, комп’ютерний клас, бібліотеку. Можна відмітити, що приміщення школи знаходиться в належному стані. Керівництво школи працює в напрямку енергозбереження, планує завершити заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі (частина вже замінена) до початку нового навчального року. Матеріальна база також є на високому рівні.  В ході зустрічі піднімалося питання підвезення дітей с.Новини на навчання до школи.

 

 

Наступним  об’єктом був ФП  с.Новини, де голова поспілкувався з жителями села, які завітали до фельдшера. З’ясувалося, що проблемним питанням є те, що на фельдшерському пункті немає медикаментів для придбання жителями села. Придбати їх можна лише в райцентрі чи ближніх селах, а це не зовсім зручно. Голова райдержадміністрації пообіцяв вирішити забезпечення сільських ФАПів медикаментами.

 

 Ще одним об’єктом, який відвідав голова райдержадміністрації є приміщення Новинської філії Пугачовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яке на даний час не використовується. В ході зустрічі виникла ідея створення пластової оселі на базі даного приміщення, де можна було б проводити районні  заходи з національно-патріотичного виховання. Голова спрямував керівництво школи  на написання проекту облаштування пластової оселі на отримання фінансування і запевнив у  наданні необхідної підтримки щодо реалізації такої задумки.

 

 Завітав голова і у Владиславівську загальноосвітню школу І-ІІ ст., яка є об’єктом впровадження МП «Енергозберігаючі заходи у Владиславівській ЗОШ шляхом заміни котла на твердопаливний, ремонту приміщення котельні та тепломережі» та входить до програми моніторингового візиту в Рівненську область експертів оцінки Європейського союзу 29-31 травня 2017 року. Директор школи Левчук Олег Іванович розповів про проблемні питання, які потребують втручання районної влади. Одним з питань було ремонт дороги перед приміщенням школи, сприяння в облаштуванні смітників на зупинці с. Владиславівка. Звернувся керівник школи до очільника району з проханням в облаштуванні меблями одного з класних приміщень школи.

Ознайомився Петро Віталійович і з роботою ФГ «Млинівська Чайка», яке очолює Чайка В. М.. В ході зустрічі було обговорено подальші напрямки роботи, перспективи розвитку господарства та співпраці.

        Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net