На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

16 травня 2017
І знову про Ікву

    16 травня відбулося засідання районної робочої групи з питань екології на якому розглядалося питання екологічного стану річки Іква.

 

           

     Головний державний інспектор Рівненського обласного рибоохоронного патруля Приступа О.Я. та головний державний інспектор Державної екологічної інспекції у Рівненській області Ткачук Я.М. 13.05. 2017 провели обстеження річки Іква, в ході якого загибелі риби не виявлено.

       Млинівський міжрайонний відділ державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» у травні провів відбір 4 проб з річки Іква: с.Коблин, Млинівське водосховище (район кінця вул.Соборної), громадський пляж та міст поблизу технолого-економічного коледжу для дослідження за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

     Результатами лабораторних досліджень встановлено, що вода з р.Іква та Млинівського водосховища за санітарно-хімічними показниками: наявність коричневого осаду, присутність плаваючих домішок, заниженого  вмісту розчиненого кисню у воді менше 4,0 мг/дм3, завищеного показника біохімічного споживання кисню (БСК5), значного перевищення нормативних значень мікробіологічних показників (від 4,8 до 22 раз), в усіх місцях відбору, а особливо, р. Іква в районі церкви с. Коблин (перевищення в 22 рази) не відповідає вимогам Санітарних правил і норм № 4630-88 «Охорона поверхневих вод від забруднення».

        В ході засідання було прийнято рішення  звернутись до Рівненської обласної державної адміністрації та обласної екологічної інспекції щодо сприяння припинення екологічної катастрофи річки Іква та водосховища.

На засідання районної робочої групи з питань екології було запрошено активістів з Млинова та Дубно. Млинівська селищна рада ОТГ на запрошення до участі в засіданні – не відреагувала.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net