На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

16 травня 2017
Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у Війницькій сільській раді

15 травня  2017 року голова  райдержадміністрації Рухер Петро Віталійович провів виїзний прийом громадян у Війницькій сільській раді.         Звертались жителі до очільника району  з питаннями, які несуть соціальний характер.

В ході проведення виїзного прийому Петро Віталійович Рухер  відвідав  Війницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, де зовсім нещодавно завдяки сприяння  місцевої влади за кошти районного бюджету замінено 45 вікон на енергозберігаючі, та 3 дверей. Відбулась розмова із директором навчального закладу та педагогічним колективом, де було обговорено питання  ремонту покрівлі школи.

Побував Петро Віталійович і на відремонтованій  за кошти сільського бюджету  дорозі  у  с. Війниця. Зауважив, що практика ремонтування доріг  методом нанесення  піщано-гравійної суміші є рентабельною і дає свій позитивний результат.

По закінченні виїзного прийому  голова РДА Рухер Петро Віталійович   у приміщенні  Бокіймівської  сільської ради провів робочу нараду за участю новообраного голови Бокіймівської об’єднаної територіальної громади та  голів  сільських рад, які увійшли в Бокіймівську  ОТГ. В ході проведення діалогу кожен очільник сільської ради  розповів про свої здобутки та  моменти, на яких слід було б зосередити увагу, спільно обговорили шляхи їх оптимального вирішення.

На завершення діалогу голова райдержадміністрації Петро Віталійович Рухер  закликав усіх до тісної та плідної співпраці, та побажав триматися однією командою задля формування потужної громади, яка працюватиме та дбатиме на користь держави та кожного свого громадянина.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net