На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

23 лютого 2017
Спортсмени стали на лижню
  У райцентрі, у парку біля стадіону «Колос»,  відбулася відкрита першість Млинівської дитячої спортивної школи з лижних гонок. Подія начебто не епохальна і за масштабом та резонансом тьмяніє на тлі чемпіонату світу з біатлону, який тривав у ці дні. Але це лише на перший погляд, бо у відкритому чемпіонаті, крім місцевих лижників, участь у забігах взяли спортсмени з Луцька, Березного, Острога. Зважаючи, що цьогорічна зима була сприятлива для тренувань, усі вони приміряли на себе чемпіонські регалії.

  Певну корекцію у змагання внесла відчутна відлига, але в парку, та й на стадіоні калюж не було, а сніговий покрив перебував у прийнятних «кондиціях» і на результати особливо не вплинув.

   Отже, змагання відбулися у пяти вікових групах. Ось список переможців і призерів.

  Перша група 2005 р.н. і молодші: І місце Віталій Герижун, ІІ - Мирослав Квятковський, ІІІ - Антон Денисенко (Березно). Переможець і призери нагоро­джені грамотами, медалями та коштами від спонсора Бориса Курицького.

  Друга група - 2003-2004 р.н.: І місце – Максим Денисенко (Березно), ІІ – Луцюк Ярослав, ІІІ – Андрій Ярощук, усі нагороджені грамотами і медалями.

  Третя група - 2000-2002 р.н.: І місце – Андрій Домарацький,  ІІ – Назарій Волошин, ІІІ - Антон  Хоміцький, нагороджені грамотами, медалями, а солодкий стіл приготувала мама Ярослава Луцюка.

    Серед дорослих кубками відзначені: І місце – Іван Дмитрук, ІІ – Дмитро Кульчицький, ІІІ – Олександр Волошин (молодший). Серед спортсменів старшого віку  перемогу здобув тренер-викладач ДЮСШ Олександр Волошин (старший), «срібло» - у Юрія  Осипчука, а «бронза» - у лучанина Миколи Поліщука. Організатори чемпіонату відзначили і найстаршого лижника – 72-річного Петра Сергійовича Сидорчука з Острозького району: замість п’яти кілометрів він здолав лише 3 кілометри, але в чемпіонському темпі.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....