На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

14 лютого 2017
Привілеї аграріїв у 2017 році

Збільшення інвестицій в АПК Рівненщини, розвиток тваринництва, залучення більше виробників до кредитування

Над такими завданнями у 2017 році будуть працювати в Рівненській ОДА.

Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко під час колегії.

«У більшості громад Рівненщини сільгоспвиробництво – чи не єдине джерело доходів та створення робочих місць. Тому ми приділимо максимум уваги цій галузі. Це стимулюватиме розвиток сільських територій», - зазначив Ігор Тимошенко.

Так, цього року, зокрема, реалізовуватимуться проекти на підприємствах «Крупець» у Радивилівському та «Ідна» у Млинівському районах, планується запуск нового виробництва сільгосптехніки на Здолбунівщині. Також модернізують низку тваринницьких комплексів.

Цьому сприятиме як державна, так і обласна підтримка.

У 2016 році за державні кошти фермери Рівненщини закупили майже півтори тисячі тварин, отримали близько 8 мільйонів гривень компенсації за відсотки по кредитах. 12 фермерів отримали з обласного бюджету 1,2 мільйонів гривень. Загалом торік в аграрний сектор Рівненщини залучено 217 мільйонів гривень кредитних ресурсів.

«У 2017 році на підтримку аграріїв та фермерів у держбюджеті передбачено  у 17 разів більше коштів – 5,4 мільярди гривень», - повідомив заступник голови ОДА.

Проте доповнювати державні та обласні програми підтримки АПК, повинні й районні, звернувся до голів РДА Ігор Тимошенко. На сьогоднішній день вони вже діють в Острозькому, Здолбунівському, Радивиліському і Демидівському районах.

Особливістю 2017 року буде і відміна спеціального режиму оподаткування ПДВ.

«Торік 183 мільйони гривень нарахованого податку на додану вартість було залишено на рахунках сільгосппідприємств Рівненщини для їх розвитку. Цього року вся сума ПДВ буде йти до державного бюджету. Взамін надаватиметься бюджетна дотація для розвитку підприємств. Вона надаватиметься на всі види тваринницької продукції, вирощування овочів, фруктів, перероблення молока, виробництво яєць», - розповів Ігор Тимошенко.

Загалом в аграрному секторі області зайнято 86 тисяч осіб. Усіма категоріями господарств у 2016 році забезпечено приріст обсягів виробництва. В господарствах зросло виробництво молока та яєць, збільшилось поголів’я ВРХ.

Торік аграрії Рівненщини зібрали рекордний для всіх років врожай зернових – 1,3 мільйони тонн.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....