На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

14 лютого 2017
Виїзна виробнича зустріч з головою Острожецької ОТГ

10 лютого 2017 року директором Млинівського районного центру зайнятості І.Загоруйком та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Т.Єфіменко проведено виїзну виробничу зустріч з головою Острожецької об’єднаної територіальної громади Т. Гордійчуком.

Під час зустрічі обговорено питання співпраці з Млинівським районним центром зайнятості, щодо організації направлення безробітних на тимчасові роботи та перспективи створення нових робочих місць на території обєднаної громади. В ході зустрічі керівники домовились про подальшу активну співпрацю в напрямку працевлаштування зареєстрованих безробітних, що проживають на даній території громади.

По завершенню зустрічі директор Млинівського РЦЗ разом з представниками центру відвідали Острожецький навчально-виховний комплекс, де провели профінформаційний захід «Подорож у світ професій». Участь у заході взяли випускники та педагоги навчального закладу. Учасникам презентували освітні послуги Рівненського центру професійно-технічної освіти.

У квітні на Рівненщині пройде регіональний Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!».

Участь у Форумі візьмуть фахівці, відповідальні за роботу з молоддю, громадські діячі, освітяни, організатори місцевих етапів гри «Джура» західного регіону – з Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....