На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

13 лютого 2017
Орієнтація безробітних на службу в Збройних Силах України

      У Млинівському районному центрі зайнятості проходять семінари з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України. Один із них відбувся . Заступник військового комісара Млинівського районного військового комісаріату майор Тимощук А.Л., докладно роз’яснив присутнім чоловікам умови контрактної служби в ЗСУ.
      Деякі із запрошених вже мали досвід служби в рядах Збройних Сил, а для більшості надана інформація стала новою. В ході дискусії обговорили питання щодо термінів, кількісного та якісного складу майбутніх призовів, реформування, яке відбувається в Збройних Силах України та про очікувані якісні зміни після його завершення.
      В хлопців виникло багато запитань щодо умов служби за контрактом, відповідність дійсності виписаного в договорі матеріального забезпечення, місця можливої служби та участі в зоні проведення антитерористичної операції. Новою для присутніх стала інформація, що юнаки, які мають бути призвані на строкову службу, можуть укладати контракт на термін строкового призову. 
      Учасники семінару зійшлися на думці, що спільними зусиллями маємо піднімати рівень Української Армії, і щоб служба в її рядах стала справою честі для кожного українського чоловіка.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....