На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 березня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини
20 березня 2018

20 березня в Млинівській райдержадміністрації проведено семінар-нараду з керівниками  сільськогосподарських підприємств, фермерами, селищним та сільськими  головами по ознайомленню з Порядками використання коштів Державного бюджету  та змінами в  земельному законодавстві.


Детальнiше »
19 березня 2018
Міністерство охорони здоров’я розповідає, де взяти бланки декларацій і хто їх заповнюватиме

Детальнiше »
16 березня 2018

Голова райдержадміністрації Петро Рухер вручив високу нагороду - грамоту Верховної Ради України начальнику управління агропромислового і економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Гаврону Петру Павловичу.


Детальнiше »
16 березня 2018
Мокрий сніг з хуртовинами, ожеледь та мороз

Детальнiше »
16 березня 2018

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня


Детальнiше »
14 березня 2018
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує

Детальнiше »
13 березня 2018
Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко публічно представив звіт про свою роботу у 2017 році. Розповів і про плани на 2018 рік.
Детальнiше »
12 березня 2018

З нагоди відзначення 204-ї річниці з Дня народження видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка у Млинівському технолого-економічному коледжі працівники КЗ "Млинівська ЦСПШБ" та студенти провели літературні читання «Шевченкове слово єднає світ».

 


Детальнiше »
12 березня 2018

Міністерство соціальної політики України презентувало соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення".


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Рівненської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» (https://goo.gl/WsdWy9), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

 

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

 

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net