На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини
24 травня 2018

Відбулась Спартакіада державних службовців Млинівщини, в якій активну участь прийняли представники управлінь та відділів райдержадміністрації, Державного казначейства та управління фінансів.


Детальнiше »
23 травня 2018

Відповідно статті  10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» підприємства, установи організації та громадяни субєкти підприємницької  діяльності що  здійснюють  викиди  забруднюючих речовин в  атмосферне  повітря  та  діяльність  яких  повязана  з впливом   фізичних   та   біологічних   факторів   на  його  стан, зобовязані здійснювати організаційно-господарські,   технічні   та  інші заходи щодо забезпечення виконання вимог, передбачених стандартами та  нормативами  екологічної безпеки у галузі охорони атмосферного повітря, дозволами на викиди забруднюючих речовин.


Детальнiше »
21 травня 2018

На Рівненщині оголошений конкурс фотографій «Енергоефективне місто (район, масив, будинок тощо)». Він проходитиме в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ – 2018)».


Детальнiше »
21 травня 2018

 

Фонд соціального страхування України здійснює безперебійне матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за  листками непрацездатності), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання. Усі виплати здійснюються ФССУ своєчасно та в повному обсязі.


Детальнiше »
21 травня 2018

- Ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо із тих, в яких знайдемо бодай найменшу невідповідність національним інтересам, – зауважив Президент.


Детальнiше »
20 травня 2018

Щороку, у третю неділю травня, ми вшановуємо пам'ять усіх тих, хто постраждав від рук комуністичного режиму на території України. Тоді були знищені найкращі та найволелюбніші патріоти, знищувався генотип українців


Детальнiше »
19 травня 2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це Глава держави повідомив під час виступу у Вінниці на урочистостях з нагоди Дня Європи.


Детальнiше »
18 травня 2018

14 та 15 червня у Рівному відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)».Виставка довела свою ефективність, стала щорічною і проводитиметься вже вчетверте.


Детальнiше »
18 травня 2018

Співробітниками ОУ ГУ ДФС у Рівненській області, спільно із працівниками ГУ Нацполіції України у Рівненській області в рамках операції «Акциз-2018» встановлено факт незаконного транспортування рідини з характерним запахом спирту в м. Рівному. Незаконне перевезення спирту здійснював житель Волинської області за допомогою вантажного фургона Мерседес-Бенц.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

 

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net