МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

35100, вул. Народна, 1, смт Млинів, Рівненська обл. Тел./факс: (03659) 6-45-85. E-mail: mlunrda@ukr.net

На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

 

і
Новини
20 січня 2015
                 Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Детальнiше »
10 січня 2014

Вертепи, піснеспіви, водіння Маланки, гра на старосвітській бандурі. Такі дійства відбуватимуться в культурно-археологічному центрі «Пересопниця» у рамках слов’янського фестивалю «Коляда». Цьогоріч він різножанровим і проходитиме 18-19 січня. Учасниками заходу будуть колективи з  Луганської, Житомирської, Черкаської областей, а також гурти з Рівненщини. Колядуватиме у Пересопниці й «Хорея Козацька» - ансамбль з Києва, який відтворює українську музику різних епох - Середньовіччя, Ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі твори ХХ століття.

У перший день колективи виступатимуть у музеї. А 19 січня вони візьмуть участь у святкуванні Водохреща, що відбуватиметься на річці Стубла. Там відтворюватимуть  давні традиції, розповів директор культурно-археологічного центру Микола Федоришин. Водночас туристи, які завітають у Пересопницю в цей період,  окрім різножанрових різдвяних дійств, зможуть побачити ще одне доволі рідкісне на сьогодні явище – вертеп тіней.

Тим часом фестиваль «Коляда» вже став традиційним для «Пересопниці». А такі дійства популяризують цей туристичний об’єкт, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Таким чином культурно-археологічний центр повинен і надалі бути осередком цікавих подій.


Детальнiше »
22 листопада 2013

Батьків навчатимуть, як піклуватися про маловагових немовлят

       В обласному перинатальному центрі запрацює кабінет катамнестичного спостереження, розповіла заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Його фахівці консультуватимуть родини, як харчувати, доглядати та дбати про повноцінний розвиток малюків із груп ризику. Вони також підкажуть, коли й до кого звертатися за додатковими спеціалізованими обстеженнями чи реабілітацією. Тож завдяки спільній роботі медиків і батьків вдасться оточити немовлят максимальною увагою, вчасно надати їм необхідну допомогу, аби вони росли здоровими, зазначила Світлана Сад.

Нині фахівці вже розпочали відповідну роботу – розробляють індивідуальні плани спостереження за малюками, які народилися з критично малою вагою (до 1500 грамів). Так, під постійним супроводом нині перебуває 23 дитинки. А вже з нового року катамнестичний кабінет запрацює на повну потужність. Відтак, вдасться створити єдиний реєстр спостереження за малюками з груп ризику. Вони, а також їхні родини, отримуватимуть комплексну допомогу, підкреслила заступниця голови облдержадміністрації. За її словами, це дозволить посилити підтримку родин із дітками, як того вимагає Глава держави. Адже саме завдяки його особливій увазі, експерти відзначають позитивні зміни в Україні. На цьому, зокрема, акцентувала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко також зазначив, що в Україні малюкова смертність за останні роки знизилася на 27 відсотків. У цьому контексті він наголосив, що держава повністю виконала цілі розвитку тисячоліття, які, зокрема, полягають у зниженні на дві третіх показника малюкової та материнської смертності від базового 1990 року. Також він зауважив, що на сьогодні «це показник держав європейського регіону».


Детальнiше »
18 жовтня 2013
У понеділок на Рівненщині презентують унікальний проект – загальнонаціональний інтернет-портал та інтернет-телебачення з історії та культури України. Він є новітнім і за змістом, і за формою, резюмував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.
Детальнiше »
27 вересня 2013

Мандрівний проект, який ініціювала обласна влада, презентували в Астрахані. Там розпочав роботу міжнародний культурно-туристичний форум Прикаспійського співробітництва. Захід такого масштабу в Астрахані відбувається вперше. Так, окрім російських регіонів, учасниками форуму стала Німеччина, Словаччина, Іран, Казахстан та Україна, яку представила і Рівненщина. Заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов презентував присутнім проект, який на сьогодні став іміджевим. Тим більше, «Волинь туристична», об’єднує декілька регіонів. На сьогодні це чи не єдиний кластерний проект у своїй галузі, прокоментував Олексій Губанов.  Він цілісно представляє туристичний потенціал відразу 5 областей: Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Житомирської (свого часу Історична Волинь займала саме цю територію). Таким чином вдалося створити повноцінний туристичний продукт, який здатний конкурувати на всеукраїнському рівні з такими брендами, як Карпати, Одеса, Львів, Київ, Крим. Окрім того, проект дав поштовх для відновлення


Детальнiше »
11 вересня 2013

Вже всьоме у Здолбунові відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кайди. Змагання зібрали 27 команд з України, Білорусі та Словаччини. Загалом за перемогу боролися 220 спортсменів. За словами організаторів змагань, рівень та кількість учасників щороку зростає. Водночас подібні заходи це додаткова можливість забрати від комп’ютерів та телевізорів підлітків, зацікавити їх займатися спортом, відтак, виховати здорове покоління, на чому акцентує Глава держави у нових соціальних ініціативах, зауважив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

У підсумку господарі змагань здобули три призові місця. Назару Надозірному не було рівних серед спортсменів у ваговій категорії до 47 кілограмів, Микола Чабан здобув срібло у категорії до 50 кілограмів, а Георгій Лозінський — бронзу у категорії до 38 кілограмів.


Детальнiше »
4 вересня 2013

Млинівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено чергове засідання Дорадчого органу з питань взаємодії суб’єктів з соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. У засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей, працівники відділу освіти, управління соціального захисту населення, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації та фахівці із соціальної роботи.
Провідний спеціаліст РЦ СССДМ Т. Пасічник у звіті відзначила, що протягом першого півріччя 2013 року працівниками центру обстежено умови проживання 1831 сім’ї. За результатами здійснених соціальних інспектувань виявлено 122 сім’ї (140 дітей), які перебувають у складних життєвих обставинах. Під соціальним супроводом перебувало 258 сімей (658 дітей). Знято із соціального супроводу 61 сім’ю (157 дітей). Із 61 сім’ї: 56 – з позитивним результатом, 5 – у зв’язку з переїздом. В ході супроводу надано 6210 індивідуальних послуг.
З метою реалізація завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо розвитку сімейних форм виховання в ході засідання дорадчого органу були прийняті рішення про налагодження подальшої роботи у вирішенні проблем, які спричинили сімейне неблагополуччя.


Детальнiше »
28 травня 2013

       Як жили мешканці удільного князівства, як облаштовували свій побут, як боронилися від ворогів, цими вихідними можна було побачити в культурно-археологічному центрі. Вже вдруге тут відбувся гранд-фестиваль «Русь пересопницька». Він зібрав історичних реконструкторів із Києва. І якщо торік учасники фесту відтворювали місцеву легенду - весілля княжича Ярослава Галицького з княжною Ольгою Суздальською, то нині взялися за літописну битву.

       Пересопниця має яскраву історію. Саме ця земля є батьківщиною української Першокниги. Натомість вона й раніше була багатою на видатні події. Так, свого часу Пересопниця бачила наймогутніших правителів Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Адже саме тут у 1150 році відбувся княжий з’їзд. А наприкінці  ХІІ століття стала столицею удільного князівства. Вона була основним оборонним пунктом на шляху із Волині до Києва. Пересопницькі мури часто штурмували.

«У 1246 році литовський князь напав на місто, однак не взяв його. Тим часом його аж під Пінськом наздогнав Данило Галицький. Литовське військо було розбите, а награбоване у жителів Пересопниці майно повернули, - розповів директор культурно-археологічного центру Микола Федоришин. – Цю подію ми й узяли за основу цьогорічної реконструкції».

       Учасники клубів «Поросся» та «Вівериця» відтворили, зокрема, і штурм княжої садиби. Кажуть, на Пересопницю нерідко нападали кочівники, тож бій міг відбуватися саме так. Тим часом гості фестивалю також побачили, як працювали давньоруські ремісники, зокрема, гончарі. Тогочасні майстри не знали гончарного круга, посуд ліпили вручну. Нагадаємо, торік на території закладу рівненські та київські історичні реконструктори змурували гончарну піч. Використовували для цього глину і камінь – матеріали, з яких будували і за часів княжої Пересопниці. Локація є діючою. Тим часом культурно-археологічний центр розбудовуватиметься й надалі. Так, археологи визначатимуть, де саме знаходився монастир, у якому завершили роботу над українською Першокнигою. На сьогодні є кілька версій щодо місця його розташування. Цілком можливо, що невдовзі це стане відомим напевне. Відтворення такого об’єкту було б цікавою для туристів, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.


Детальнiше »
28 травня 2013

        Наразі їм виплатили 4 мільйони гривень, а це на 600 тисяч більше, ніж на цю дату торік, повідомила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, державну соціальну допомогу одержують діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, батьки-вихователі й прийомні батьки за опіку над дітьми у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Тільки за цей місяць вони одержали 788 тисяч гривень бюджетної допомоги. Саме на підтримці соціально незахищених дітей наголошує Президент України Віктор Янукович в соціальних ініціативах. Тож Рівненщина повністю виконує завдання Глави держави, адже покращення соціального захисту сім'ї та дитини, – одне із першочергових завдань регіону, оскільки підтримка дітей – це внесок у майбутнє країни, підсумувала Світлана Сад. Загалом на сьогодні в області налічується 1849 сиріт та позбавлених батьківського піклування. Більше 90 відсотків із них вдалося охопити сімейними формами виховання. Тим часом на Рівненщині налічується 55 прийомних сімей та 21 дитячий будинок сімейного типу в яких виховується 258 дітей. Нагадаємо, що допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається в розмірі, що становить два прожиткових мінімуми, а саме від 1944 до 2420 гривень на дитину відповідного віку.

 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА МЛИНІВ ТА МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

В будівлі Млинівської райспоживспілки працює волонтерський центр збору допомоги бійцям АТО. Просимо усіх небайдужих жителів звертатися в каб. № 201.

Графік роботи центру: з 9:00 до 17:00 год.

Контактна особа: Любомир Волошин, тел. 097-389-24-10.

До відома громадян!

У зв’язку із  ситуацією, яка склалася в державі та виїздом окремих сімей та сімей військовослужбовців з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до інших регіонів на тимчасове перебування, а також надання роз’яснень таким громадянам стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування просимо звертатись за інформацією по телефону:  6-45-66, 6-55-63, 6-43-10

Детальніше

УВАГА!!!

З ініціативи низки громадських організацій розпочато безстрокову акцію «Україна піднімає прапори» з метою протидії сепаратизму, засвідчення єдності та консолідації народу України в гострий історичний момент. Закликаємо жителів району долучитися до акції та встановлювати державні прапори України на своїх будівлях.

 

Шановні страхувальники!

Відповідно до статті 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 №2240 …

Детальніше

КОНЦЕПЦІЯ реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні