На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 січня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

 

і
Новини
12 січня 2017

Відповідно до плану роботи  Млинівської районної держадміністрації 11.01.2017 заступник голови районної державної адміністрації Всеволод Пекарський зустрівся із жителями Берегівської сільської ради. Звертались громадяни до Всеволода Володимировича з питаннями нарахування субсидії на тверде паливо, надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, та релігійним питанням.


Детальнiше »
28 грудня 2016
27 грудня відбулося друге пленарне засідання десятої сесії районної ради сьомого скликання. Проходило засідання під керівництвом голови районної ради Богдана Писака.
Детальнiше »
16 грудня 2016

Шановні працівники органів РАЦСу!

         Згідно обов’язків, покладених на вас, ви повинні знаходитися в гущі подій людських доль, а це під час зовсім не просто. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх.


Детальнiше »
16 грудня 2016

Шановні державні виконавці!

Ваша діяльність спрямована на дотримання принципів законності, справедливості та гуманізму і створює основу для розвитку України як сучасної правової держави. Ваша роль складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та відданості справі.


Детальнiше »
12 грудня 2016

Одним із важливих завдань діяльності архівного відділу Млинівської райдержадміністрації є реалізація і захист права на звернення громадян України, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.


Детальнiше »
9 грудня 2016

08 грудня 2016 року відбулось засіданні районної комісій по наданню субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.


Детальнiше »
9 грудня 2016

8 грудня 2017 року о 10 год в Млинівській центральній районній бібліотеці  відбувся вебінар "Пріоритети діяльності бібліотек в 2017 році». В якому взяли участь директор КЗ «Млинівська ЦСПШБ» Романович Л.М., методисти Базюк В.М., Монастирська Ю.С. та провідні фахівці структурних підрозділів центральної районної бібліотеки.


Детальнiше »
7 грудня 2016
   Неприбутковим організаціям необхідно до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до вимог законодавства
Детальнiше »
1 грудня 2016

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Новий міст в Добрятині
21 листопада

Оголошення

 

ТзОВ «Е-Тендер» приймає заявки щодо проведення безкоштовних семінарів для представників бізнесу щодо використання системи електронних закупівель відповідно до Закону України ,,Про публічні закупівлі’’.

Усім хто бажає прийняти участь просимо повідомляти відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в електронному або телефонному режимах (Е-mail: mlunekon@ukr.net, тел. 03659-6-47-67)  до 11.00 год.  26 грудня 2016 року.

 

 

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА МЛИНІВ ТА МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

В будівлі Млинівської райспоживспілки працює волонтерський центр збору допомоги бійцям АТО. Просимо усіх небайдужих жителів звертатися в каб. № 201.

Графік роботи центру: з 9:00 до 17:00 год.

Контактна особа: Любомир Волошин, тел. 097-389-24-10.

До відома громадян!

У зв’язку із  ситуацією, яка склалася в державі та виїздом окремих сімей та сімей військовослужбовців з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до інших регіонів на тимчасове перебування, а також надання роз’яснень таким громадянам стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування просимо звертатись за інформацією по телефону:  6-45-66, 6-55-63, 6-43-10

Детальніше

УВАГА!!!

З ініціативи низки громадських організацій розпочато безстрокову акцію «Україна піднімає прапори» з метою протидії сепаратизму, засвідчення єдності та консолідації народу України в гострий історичний момент. Закликаємо жителів району долучитися до акції та встановлювати державні прапори України на своїх будівлях.