На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 березня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини
25 березня 2019

 

Кабінет Міністрів України 20 березня прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» №237.


Детальнiше »
25 березня 2019

       На базі тренінгового центру Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості стартували спеціалізовані навчання для ІІ групи медпрацівників Млинівської райлікарні. Нині основам комп'ютерної грамотності навчаються 10 медичних сестер. Першими ж навчальну програму тренінгового центру освоїли завідувачі відділень Млинівської ЦРЛ. Їхні заняття тривали із 5 по 19 березня. Провести аналогічні навчання заплановано й для лікарів медзакладу.


Детальнiше »
25 березня 2019

 

      Патріотичні книги школярам Млинівщини нещодавно передали представники ОК «Захід» Олександр Ковальчук та Валерій Басалига. Голова райдержадміністрації Петро Рухер, виконуючи обіцяне, передав їх для бібліотеки. Так, юні читачі Підгаєцької книгозбірні отримали гарний комплект новеньких книг патріотичного спрямування!


Детальнiше »
25 березня 2019

 

СКОБ! Пластунська родина на Млинівщині поповнилась новими членами: патріотичний гурток створено у Підгаєцькій школі!


Детальнiше »
25 березня 2019

 

       На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря, депутати погодили перелік об’єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.


Детальнiше »
25 березня 2019

 

     КНП «Млинівська центральна районна лікарня» отримало 13 новеньких комп'ютерів, придбаних за кошти районного бюджету. Від так, наша райлікарня однією із перших на Рівненщині отримала таку кількість оргтехніки для потреб спеціалістів!


Детальнiше »
20 березня 2019

 

          Останній рік пройшов для Рівненщини під знаком медичної реформи. В цій галузі відбувся найбільший прогрес, ніж за всі попередні роки. Про це йшлось на засіданні Ради регіонального розвитку що днями пройшла на Рівненщині. Захід відвідав Президент України Петро Порошенко.


Детальнiше »
20 березня 2019

 

      Окрім державної підтримки, жителям Рівненщини відшкодовуватимуть відсотки за банківськими позиками ще й з обласного бюджету.


Детальнiше »
19 березня 2019

 

        Відповідно до рекомендацій Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Млинівським районним методичним кабінетом у березні 2019 року проведено семінар та індивідуальні консультації з питань перевірки тестових завдань пробного ЗНО 2019


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net