МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

35100, вул. Народна, 1, смт Млинів, Рівненська обл. Тел./факс: (03659) 6-45-85. E-mail: mlunrda@ukr.net

На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

 

і
Новини
20 березня 2015

З 1 квітня 2015 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» та відповідно частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України Кабінет Міністрів України  затвердив  Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.


Детальнiше »
16 лютого 2015

15 лютого о 16.00 год. у приміщенні Свято – Михайлівської церкви УПЦ КП, відбулися урочистості з нагоди 1-ї річниці з часу відкриття бібліотеки Свято – Михайлівської церкви УПЦ КП.

На заході були присутні голова Млинівської районної адміністрації Алла Черній, благочинний УПЦ КП Млинівського району Володимир Левандовський, благочинний УПЦ КП Дубенського району Ігор Загребельний, протоієрей Свято – Георгієвського храму с. Пляшеви Олег Савчук, завідувач бібліотеки Рівненської духовної семінарії Віра Кундюк, Острожецький сільський голова Олег Пархомей, учні 1-ї та 3-ї ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні Млинівської гуманітарної гімназії, прихожани, районні ЗМІ та мешканці селища.


Детальнiше »
16 лютого 2015

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

Про лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

 

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105)  в новій редакції.  Зазначеним Законом передбачено створення Фонду соціального страхування України, до створення якого роботу продовжують забезпечувати  робочі органи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. При цьому, звертаємо увагу, що Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 № 2240-ІІІ визнано таким, що втратив чинність з 01.01.2015 року.


Детальнiше »
20 січня 2015
                 Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Детальнiше »
17 грудня 2014

Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України

від

3 листопада 2010 р. № 996

З метою ефективної реалізації положень Закону України “Про очищення влади”, забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, оновлення громадських рад, утворених при органах виконавчої влади до 22 лютого 2014 р., Кабінет Міністрів Українипостановляє:


Детальнiше »
15 грудня 2014

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА МЛИНІВ ТА РАЙОНУ!!!!!

         В будівлі Млинівської райспоживспілки працює волонтерський центр збору допомоги бійцям АТО. Просимо усіх небайдужих жителів звертатися в каб. № 201.

Графік роботи центру: з 9:00 до 17:00 год.

Контактна особа: Любомир Волошин, тел. 097-389-24-10.


Детальнiше »
26 листопада 2014
          26 листопада о 10:00 год. у залі засідання Млинівської районної державної адміністрації був проведений районний семінар Проекту ЄС/ПРООН Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”
Детальнiше »
10 листопада 2014

Всеукраїнське громадянське об’єднання «Союз  «Народна пам'ять»  в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців ЗС України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.


Детальнiше »
6 листопада 2014

            6 листопада 2014 року у приміщенні актової зали  Млинівської ЗШ І-ІІІ ст №3 відбулася зустріч учнів 8-9 класів з старшим оперуповноваженим кримінальної міліції в справах дітей Млинівського РВ УМВС та начальником служби у справах дітей Млинівської райдержадміністрації на тему: " Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Профілактика негативних явищ в шкільному середовищі. Протидія насильства"


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА МЛИНІВ ТА МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

В будівлі Млинівської райспоживспілки працює волонтерський центр збору допомоги бійцям АТО. Просимо усіх небайдужих жителів звертатися в каб. № 201.

Графік роботи центру: з 9:00 до 17:00 год.

Контактна особа: Любомир Волошин, тел. 097-389-24-10.

До відома громадян!

У зв’язку із  ситуацією, яка склалася в державі та виїздом окремих сімей та сімей військовослужбовців з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до інших регіонів на тимчасове перебування, а також надання роз’яснень таким громадянам стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування просимо звертатись за інформацією по телефону:  6-45-66, 6-55-63, 6-43-10

Детальніше

УВАГА!!!

З ініціативи низки громадських організацій розпочато безстрокову акцію «Україна піднімає прапори» з метою протидії сепаратизму, засвідчення єдності та консолідації народу України в гострий історичний момент. Закликаємо жителів району долучитися до акції та встановлювати державні прапори України на своїх будівлях.

 

Шановні страхувальники!

Відповідно до статті 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 №2240 …

Детальніше

КОНЦЕПЦІЯ реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні