Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
список нагороджених


НОМІНАЦІЯ № 1

«Cпортсмени з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту»

 

 Галінська Юлія Миколаївна – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ та ІІ ступенів. Переможець та бронзова призерка кубку світу. Чемпіонка України.

 Гусєва Ірина Борисівна – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня. Срібна призерка чемпіонату світу. Чемпіонка України.

 Косінов Олександр Іванович – Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів. Срібний призер чемпіонату світу у командних змаганнях. Бронзовий призер кубку світу. Чемпіон України.

Котенко Сергій Анатолійович – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Срібний призер чемпіонату світу у командних змаганнях. Переможець та бронзовий призер кубка світу.

Назаренко Олександр Вікторович – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Чемпіон світу, срібний призер чемпіонату світу у командних змаганнях. Дворазовий переможець кубка світу. Чемпіон України.

Новак Роман Анатолійович – майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібний призер чемпіонату Європи з метання спису. Чемпіон та рекордсмен України.

Рожко Василь Геннадійович - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Переможець кубку світу та чемпіон Європи серед юніорів. Чемпіон України серед юніорів. Встановив два юніорських рекорди України.

Семенюк Любов Адамівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіонка Європи та чемпіонка України. Встановила два рекорди України.

 

Синюк Микола Володимирович – майстер спорту України міжнародного класу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзовий призер чемпіонату світу та чемпіонату Європи. Чемпіон України.

Хорава Давид Елгуджаєвич – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та II ступенів. Срібний призер чемпіонату світу у командних змаганнях. Дворазовий срібний призер кубка світу. Чемпіон України.

НОМІНАЦІЯ № 2

«Спортсмени з видів спорту, що не входять до програми

паралімпійських та дефлімпійських ігор»

 

Асєєва Ніна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Дворазова чемпіонка світу. Чемпіонка України. Встановила три рекорди світу та три рекорди України.

 

Галінська Галина Володимирівна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Абсолютна чемпіонка світу серед жінок. Чемпіонка України. Встановила рекорд світу.

 

Заболотний Володимир Анатолійович – майстер спорту України з шахів серед спортсменів з вадами слуху. Учасник Всесвітньої шахової олімпіади.

 

Іткін Леонід Борисович - майстер спорту України з шашок серед спортсменів з вадами зору. Срібний призер чемпіонату світу з шашок-64 у командних змаганнях зі швидкої та класичної гри. Срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з шашок-64 зі швидкої та класичної гри в особистих змаганнях. Чемпіон Європи з шашок-64 у командних змаганнях та бронзовий призер в особистих змаганнях.

 

Каплун Ольга Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу  з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Дворазова чемпіонка світу серед жінок, дворазова чемпіонка світу серед юніорок. Чемпіонка України. Встановила два рекорди світу.

 

Коробкова Світлана Леонідівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Дворазова чемпіонка світу. Чемпіонка України. Встановила три рекорди України.

 

Куров Роман Володимирович – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Дворазовий чемпіон світу. Чемпіон України. Встановив три рекорди світу.

 

Лагутенко Наталія Леонідівна – майстер спорту України міжнародного класу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібна призерка чемпіонату світу. Чемпіонка України.

 

Сівак Іван Петрович – Заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями ОРА. Чемпіон Європи. Чемпіон України.

 

Чайковська Ольга Володимирівна – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонка світу серед жінок. Встановила рекорд світу.

НОМІНАЦІЯ № 3

«Краща молодь»

 

Блищик Юлія – майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонка України.

 

Бондарчук Валентин – чемпіон та призер чемпіонатів України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору. Переможець та призер кубку України.

 

Варварук Валерій – кандидат в майстри спорту України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Дворазовий бронзовий призер чемпіонату України, чотирьох разовий призер кубку України.

 

Кобилинська Дар'я – кандидат в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Срібна призерка чемпіонату України серед юніорів. Бронзова призерка чемпіонату та кубку України серед жінок.

 

Логацька Людмила – майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонка України. Учасниця чемпіонату світу.

 

Міськов Андрій – переможець та призер кубку України з легкоатлетичних метань, срібний та бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

 

Мурдза Дмитро – майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Срібний призер чемпіонату України.

 

Суниця Максим – майстер спорту України з плавання серед спортсменів з вадами слуху. Срібний та бронзовий призер кубку України.

 

Холод Оксана – майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку. Багаторазова бронзова призерка чемпіонатів та кубку України.

 

Шаблій Олександр – майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Чемпіон України. Учасник чемпіонату світу.

НОМІНАЦІЯ № 4

 ПАРАЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ

 

Андрощук Назар – переможець та срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з вадами зору.

 

Августін Наталія – переможець та срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами ураженнями опорно-рухового апарату.

 

Асєєв Костянтин – переможець та бронзовий призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.

 

Кириловець Олексій – переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами ураженнями опорно-рухового апарату.

 

Кучерук Іванна - переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку.

 

Михасюк Костянтин – переможець та срібний призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

 

Мінаєв Павло – переможець та бронзовий призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.

 

Ткач Іван – переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

 

Харук Микола – переможець, срібний та бронзовий призер фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.

 

Ярошик Юрій – переможець фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з вадами зору.

НОМІНАЦІЯ № 5

«Кращі тренери спорту осіб з інвалідністю»

 

Камлочук Леонід Васильович – тренер з параканое, особистий тренер Синюка Миколи та Лагутенко Наталії – призерів чемпіонату світу та Європи, чемпіонів України.

 

Полюхович Вадим Олександрович – Заслужений тренер з пауерліфтингу. Особистий тренер Асєєвої Ніни, Каплун Ольги, Коробкової Світлани – чемпіонок світу та України, рекордсменок світу та України.

 

Романкевич Михайло Якович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з дзюдо. Почесний громадянин міста Рівне. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Особистий тренер Гусєвої Ірини, Галінської Юлії, Косінова Олександра, Хорави Давида, Назаренка Олександра, Шаблія Олександра та Логацької Людмили – чемпіонів та призерів чемпіонату світу. Переможців та призерів кубку світу.

 

Трофимчук Микола Володимирович – тренер-викладач з легкої атлетики вищої категорії. Особистий тренер Новака Романа срібного призера чемпіонату Європи з метання спису. Холод Оксани, Міськова Андрія переможців та призерів чемпіонату і кубку України.

 

Фесовець Олександр  Миколайович – Заслужений тренер України з пауерліфтингу. Особистий тренер Галінської Галини чемпіонки світу, Набухотного Романа.

НОМІНАЦІЯ № 6

«Кращі ветерани-спортсмени»

 

Никитюк Галина – майстер спорту України з шашок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзова призерка чемпіонату України з шашок-64.

Сторож Олег  – кандидат в майстри спорту України з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон України у командних змаганнях. Срібний призер чемпіонату України в особистих змаганнях.

Шамрай Андрій – срібний призер чемпіонату України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Бронзовий призер кубку України.

НОМІНАЦІЯ № 7

ТРЕНЕР РОКУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ІНВАЛІДІВ

 

Макринський Сергій Олександрович - тренер-викладач з легкої атлетики першої категорії. Особистий тренер Мінаєва Павла, Харука Миколи.

Палюх Ольга Григорівна – Заслужений тренер України з плавання. Нагороджена медаллю «За працю і звитягу». Особистий тренер Матло Ярини, Ярошика Юрія.

Шевчук Олександр Васильович – тренер-викладач з волейболу серед спортсменів з вадами слуху, срібних призерів Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед юнаків.

НОМІНАЦІЯ № 8

«Кращий керівник закладу (організації)

з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю»

 

Коваленко Василь Степанович – голова Млинівського районного фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Надія».

 

Левчик Сергій Сергійович – директор комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

 

Петренко Валентина Володимирівна – голова Рівненського міського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Геракл».

 

Цицюра Олександр Олександрович – голова комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради.

 

Шеремет Наталія Василівна – начальник комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

НОМІНАЦІЯ № 9

«Слава Паралімпійського та Дефлімпійського спорту»

Фролов Сергій Вікторович – Заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон XXI літніх Дефлімпійських ігор, срібний призер XXII та ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

23 вересня

12.00 – відзначення 30-річчя Народного Руху України за перебудову

Фестивалі вересня

 

 

15-21 жовтня – регіональна програма «Державотворець»

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

  

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ