Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
ІНФОРМАЦІЯ про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 29.02.2016 року № 96 "План заходів із запобігання і протидії корупції у Рівненській області на 2016 - 2017 роки" за 1-ще півріччя 2016 року


ІНФОРМАЦІЯ

про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 29.02.2016 року № 96 "План заходів із  запобігання і протидії корупції у Рівненській  області на 2016 - 2017 роки" за 2016 рік.

 

       На виконання антикорупційного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України № 265 від 29 квітня 2015 року "Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки" та з метою зниження рівня корупції в області відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 29.02.2016 року № 96 затверджено  «План заходів із  запобігання і протидії корупції у Рівненській  області на 2016 - 2017 роки» також спільно з Управлінням Служби безпеки України в Рівненській області виконується спільний план заходів із запобігання і протидії корупції на 2015 - 2016 роки.

Вживаються усі надані антикорупційним законодавством повноваження щодо координаційної діяльності правоохоронних органів та обласної адміністрації з питань протидії корупції.

На колегіях, нарадах, засіданнях аналізуються причини та умови, які сприяли порушенню законності, активізовано заходи щодо профілактики із запобігання  корупційним проявам в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування області.

Забезпечено розроблення внутрішніх планів щодо запобігання і протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, а також визначені відповідальні посадові особи за роботу з протидії та запобігання корупції на місцях.

З метою забезпечення реалізації Закону України “Про адміністративні послуги” в усіх райдержадміністраціях та виконавчих комітетах рад міст обласного значення функціонують центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), в яких обладнано приміщення та призначено посадових осіб.

Інформація про функціонування центрів надання адміністративних послуг розміщена на офіційному веб-сайті облдержадміністрації в рубриці “Адміністративні послуги”. Крім того, зазначені рубрики створено на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення.

Центрами надання адміністративних послуг затверджені відповідні переліки адміністративних послуг. Ними передбачено надання соціальних, земельних послуг та реєстраційно-погоджувальних процедур.

За 2016 рік ЦНАПами області суб’єктам звернень надано 262 тис. результатів адмінпослуг.

Районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами рад міст обласного значення налагоджено взаємодію з органами виконавчої влади, які є суб’єктами надання адміністративних послуг, для належної організації надання таких послуг через центри їх надання, у тому числі здійснення адміністраторами прийому заяв суб’єктів звернень, видачі їм оформлених результатів надання адміністративних послуг або рішень про відмову в їх наданні.

З початку 2016 року облдержадміністрацією за участю окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представників ЦНАПів, громадських об’єднань підприємців та засобів масової інформації проведено ряд навчальних заходів (семінарів) для працівників районних (міських) центрів надання адміністративних послуг та представників об’єднаних територіальних громад в яких планується створення ЦНАПів.

       Зокрема, в рамках реалізації в області Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади” облдержадміністрацією за участю представників суб’єктів надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП м. Рівне, адміністраторів ЦНАПу м. Рівне проведено семінар з ефективного формування
та
використання інформаційних і технологічних карток.

        Всім райдержадміністраціям та міськвиконкомам області делеговані відповідно до діючого законодавства та згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України повноваження щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

У 2016 році продовжувалось вивчення антикорупційного законодавства на базі Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. На антикорупційну тематику підвищили свою кваліфікацію 1578 осіб, з яких 806 державні службовці та 772 посадові особи органів місцевого самоврядування.

12 серпня 2016 року в облдержадміністрації представниками НАЗК та ПРООН було проведено тренінг-навчання по декларуванню та користуванню новою системою електронного декларування майна, доходів, видатків та фінансових зобов’язань декларантів, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Даний захід було також проведено у режимі відеоконференцзвязку  в райдержадміністраціях та міськвиконкомах області, запрошено громадськість.

З метою забезпечення своєчасного інформування громадськості  та засобів інформації щодо діяльності облдержадміністрації у напрямі  запобігання і протидії корупції на офіційному веб-сайті облдержадміністрації створена та систематично оновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції».

Здійснюється формування громадської підтримки дій влади у запобіганні і протидії корупції через засоби масової інформації області. Такі публікації подаються під рубриками „Корупція”, „Засідання”, „Прокуратура в області інформує”, „Телефон довіри” тощо.

Проводяться спільні виїзні прийоми громадян за участю представників органів виконавчої влади  та правоохоронних органів області в сільських та селищних радах, де розглядаються заяви з корупційних діянь посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Забезпечено взаємодію з інститутами громадянського суспільства області у питаннях поширення серед населення ідеї нетерпимості до проявів корупції, пропагування переваг правомірної поведінки в усіх сферах суспільного життя. Зокрема налагоджено взаємодію з громадськими організаціями області, які мають на меті сприяти правоохоронним органам у боротьбі з корупцією та хабарництвом, утворено комісію з питань запобігання та протидії корупції при громадській раді Рівненської обласної державної адміністрації. 

З метою проведення консультацій з громадськістю під час розроблення проектів та прийняття нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики при райдержадміністраціях та виконкомах рад міст обласного значення створені громадські ради для налагодження ефективного діалогу між органами державної влади та об'єднаннями громадян.

З метою формування у дітей і молоді нетерпимого ставлення до корупції, як суспільно-небезпечного явища, облдержадміністрацією організовано проведення обласного конкурсу дитячого малюнка на відповідну тематику.

Виконання вимог антикорупційного законодавства знаходиться на постійному контролі обласної державної адміністрації.

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

23 вересня

12.00 – відзначення 30-річчя Народного Руху України за перебудову

Фестивалі вересня

 

 

15-21 жовтня – регіональна програма «Державотворець»

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

  

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ