Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Україна НАТО


http://nato.mfa.gov.ua/ua - Місія України при НАТО


 

Штаб-квартиру НАТО відвідала друга група українців – учасників проекту "Європа на власні очі"

У Брюсселі відбулось засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи. Українську делегацію на заході очолив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

Під час засідання відповідальні представники України та НАТО обговорили результати, досягнуті у взаємодії на напрямі удосконалення систем управління та зв’язку, соціальної адаптації військовослужбовців, військової освіти в Збройних силах України.

За результатами засідання СРГ ВР були визначені напрями подальшої взаємодії України та НАТО у реформуванні сектору безпеки і оборони нашої держави. Союзники підтвердили готовність і надалі надавати всебічну підтримку Україні в цьому процесі.

В рамках візиту до штаб-квартири НАТО заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції І.Долгов також провів робочі зустрічі із заступником Генерального секретаря Альянсу Т.Стаматопулосом та заступником Голови Військового комітету НАТО генерал-лейтенантом М.Шіслером.

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/ , 04 грудня 2015

 

Міністри закордонних справ Комісії Україна-НАТО: Українське питання залишається серед пріоритетів Альянсу

 

Павло Клімкін взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Під час засідання Альянс підтвердив свою рішучу політичну та масштабну практичну підтримку нашої держави у протидії гібридній війні з боку Російської Федерації.

Особливу увагу було приділено можливостям і перспективам забезпечення виконання Росією її зобов’язань за Мінськими домовленостями.

Під час засідання були обговорені формат та напрями подальшої конкретної взаємодії між Україною та НАТО, зокрема у світлі підготовки саміту Альянсу в м. Варшава в липні наступного року.

Сторона НАТО привітала перші результати, досягнуті українською владою у проведенні масштабних реформ, насамперед у секторі безпеки і оборони. Союзники також задекларували свою подальшу практичну підтримку нашої держави на складному, але вкрай необхідному шляху реформ.  

В рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО Міністр П.Клімкін провів  зустрічі з Генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, Заступником Генсекретаря НАТО Александром Вершбоу та міністрами закордонних справ Канади Стефаном Діоном, Польщі Вітольдом Ващиковським, Туреччини Мевлютом Чавушоглу, ФРН Франком-Вальтером Штайнмайером.

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/ , 02 грудня 2015

 

З українською делегацією зустрілися дипломати Місії України при НАТО.

У ході зустрічі українські дипломати ознайомили активістів українського громадянського суспільства з особливостями роботи диппредставництва України при НАТО та основними завданнями його діяльності, а також з пріоритетними напрямами співпраці України з Альянсом.

Окремо було повідомлено про основні заходи НАТО з метою надання Україні політичної підтримки та практичної допомоги, у першу чергу з метою посилення обороноздатності нашої держави та реформування національного сектору безпеки і оборони та Збройних сил України відповідно до стандартів НАТО.

У ході жвавої дискусії представники неурядових громадських організацій України висловили бажання долучитися до інформаційної роботи, метою якої буде популяризація ідеї поглиблення співробітництва України з НАТО. 

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news, 19 листопада 2015

 

 

Україна та НАТО "звірили годинники" щодо взаємодії у сфері реагування на випадок надзвичайних ситуацій цивільного характеру

У штаб-квартирі НАТО відбулося 13-те засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з реагування на випадок надзвичайних ситуацій цивільного характеру.

Захід пройшов під співголовуванням Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна та Помічника Заступника Генсекретаря НАТО з питань операцій Франчески Тардіолі.

У ході засідання були обговорені шляхи зміцнення двостороннього співробітництва на зазначеному напрямі протягом 2016 року. Глава української делегації подякував стороні НАТО за надання Україні гуманітарної допомоги для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, а також за сприяння у лікуванні та медичній реабілітації в медичних закладах країн-членів і партнерів НАТО понад 320-ти українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО.

За результатами засідання сторони домовилися продовжувати співпрацю з метою подальшого реформування служби цивільного захисту України відповідно до стандартів НАТО.

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news, 18 листопада 2015

 

 

Допомогти дітям-сиротам в Україні: Місія України при НАТО представила національний стенд на благодійному

ярмарку НАТО

 

У штаб-квартирі НАТО пройшов щорічний благодійний ярмарок "NATO Charity Bazaar". Україна була представлена на заході національним стендом, підготовленим Місією України при НАТО за підтримки Міжнародного фонду "Європейський розвиток", Івано-Франківської та Черкаської облдержадміністрацій, АПК "Шабо", а також інших меценатів.

Вперше в історії участі Місії в благодійних ярмарках НАТО була презентована, за підтримки української діаспори в Бельгії, і українська національна кухня. 

У концертній програмі благодійного ярмарку Україна була представлена рок-колективом під художнім керівництвом голови "Товариства Українців Бельгії" Ігоря Хохоляка.

Зібрані цього року кошти підуть на потреби дитячих будинків у Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській та Одеській областях.

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news, 16 листопада 2015

 

 

Україна та НАТО формують дорожню карту інтеграції в оборонно-технічній сфері

В штаб-квартирі НАТО в Брюсселі проведено засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, участь у якому взяла делегація України на чолі з Першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Гладковським. Сторону НАТО очолив Заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій П.Оруа.

Делегації України та НАТО обговорили стан і перспективи співробітництва у оборонно-технічній сфері. Представниками НАТО, зокрема, було підкреслено, що Україна і надалі може розраховувати на допомогу Альянсу з питань підтримки Збройних Сил та усього сектору безпеки і оборони України у сфері озброєння та військової техніки, а також у впровадженні відповідних стандартів НАТО.

Особливу увагу було зосереджено на підвищенні ефективності використання можливостей та механізмів співробітництва з Альянсом в інтересах розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань України. Відповідна робота буде проводиться у рамках Дорожньої карти оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО.

 

http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-center/news , 12 листопада 2015

 

 

В Україні відбудуться навчання НАТО і США

Навчання відбудуться в листопаді-грудні 2015 року на Яворівському полігоні.

У листопаді-грудні поточного року в Україні відбудуться військові навчання "Партнерство заради миру", до участі в яких запрошені близько 2500 військових з країн НАТО. Навчання триватимуть два місяці, в них планується участь підрозділів збройних сил США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми "Партнерство заради миру". Загальна кількість учасників – до п'яти тисяч військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою. Навчання мають намір провести на Яворівському полігоні в Львівській області.

 

Корреспондент.net, 9 листопада 2015

 

 

Українська армія перейде на стандарти НАТО до 2020 року

США будуть сприяти цьому процесу.

До 2020 року українська армія буде переведена на стандарти НАТО, і США будуть цьому сприяти. Про це заявила помічник міністра оборони США Елісса Слоткін в ході візиту в Україну, передає радіо "Свобода".

"По-перше, ми продовжимо допомогу Україні для подолання кризової ситуації, а по-друге, ми переводимо підтримку Україні на довгостроковий рівень - США допомагатимуть Збройним силам України із забезпеченням сумісності зі стандартами НАТО. Сподіваюся, цей процес завершиться до кінця 2020 року", - заявила Слоткін.

Елісса Слоткін є помічником глави Пентагону з питань міжнародної безпеки.

Раніше Україна узгодила і затвердила перші п'ять угод, спрямованих на відповідність української армії стандартам НАТО ("Методи балістичних випробувань персональних броньованих засобів захисту та бойового обмундирування", "Захист очей військовослужбовця - балістичний захист", "Засадничі принципи проектування індивідуального тактичного обладнання (жилетів)", "Маркування розмірів для взаємозамінності бойового взуття" і "Критерії бойового шолома НАТО").

 

Корреспондент.net, 6 листопада 2015

 

Г Україна – НАТО підвела підсумки співробітництва в галузі військової реформи за 2015 рік

 

 

НАТО допоможе Україні поновити контроль

над повітряним простором

Йдеться про спільне програмне забезпечення і систему захисту інформації.

НАТО допоможе Україні у поновленні контролю над повітряним простором, заявляє заступник міністра оборони України Ігор Долгов.

"Минулого тижня Україну відвідала група експертів НАТО, які провели оцінку того, що потрібно вдосконалювати для поліпшення системи контролю повітряного простору над Україною. Є висновки, і є розуміння, у який спосіб потрібно проводити апгрейд", - сказав він журналістам у понеділок у Києві.

Заступник міністра зазначив, що вже протягом кількох років між Україною та НАТО є обмін інформацією про повітряну обстановку.

"Частково наші можливості були втрачені, оскільки Крим зараз окупований. Цей момент необхідно компенсувати. Мова йде про спільне програмне забезпечення, систему захисту інформації плюс техніка", - підкреслив Долгов.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що влада країни продовжить реформування ЗС у відповідності зі стандартами НАТО.

Корреспондент.net, 12 жовтня 2015, 21:14

 

НАТО створює унікальне представництво в Україні – МЗС

Угода підлягає ратифікації Верховною Радою України.

У вівторок міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підписали угоду між Кабінетом міністрів України та НАТО про статус представництва НАТО в Україні.

Як повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства, ця угода формалізує дипломатичний статус представництва НАТО в Україні, що створюється на основі Офісу зв'язку НАТО в Україні та Центру документації та інформації НАТО в Україні.

"НАТО вперше у своїй історії створює унікальне представництво саме в Україні, яке має статус особливого партнера Альянсу", - наголошується в повідомленні.

Угода підлягає ратифікації Верховною Радою України.

Раніше, генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що співпраця з альянсом може стати "хорошою альтернативою" членству країни в Північноатлантичному альянсі.

 

Корреспондент.net, 23 вересня 2015
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

Фестивалі серпня

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

 

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ