Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини


4 листопада 2015
На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося 580 учасників АТО

 

З початку року за консультаціями на «гарячу лінію» Рівненської облдержадміністрації звернулось 580 учасників АТО та членів їх сімей. Тільки за минулий тиждень на номер 0 800 500 078 зателефонували 24 захисника Вітчизни, котрі цікавилися питаннями соцзахисту, працевлаштування, отримання пільг та виплат тощо.

Як повідомив заступник голови ОДА Олександр Савчук, усі звернення, що надходять на «гарячу лінію» оперативно передаються причетним службам. Додатковий громадський контроль за вирішенням проблем демобілізованих здійснює Центр допомоги АТО.

 «Звертаючись на «гарячу лінію» учасники АТО мають можливість вирішити свої проблеми оперативно, а також детальніше дізнатися про свої права. Приємним є те, що окрім своїх проблем учасники АТО висловлюють і подяки за допомогу. А це і є результат нашої роботи», - відзначив Олександр Савчук.  

Водночас обласний контактний центр проводить періодичне анкетування демобілізованих військовослужбовців з метою вивчення їхніх проблемних питань.

Також Олександр Савчук нагадав, що на сайті Рівненської ОДА працює новий розділ «Центр допомоги учасникам АТО». Основна функція цього розділу – інформування учасників АТО та членів їх сімей про соціальні гарантії та пільги, які вони можуть отримати.

2 листопада 2015
На Рівненщині 2310 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок

 

На Рівненщині учасникам АТО надано 2310 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею більше 300 гектарів.

Учасники АТО планують використовувати землю під будівництво 1506 ділянок площею 142,2 гектари, для ведення садівництва 658 ділянок площею 68,8 гектари і 146 земельних ділянок площею 98,2 гектарів – для ведення особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4304 захисника Вітчизни. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1340, Рівненському – 795, Здолбунівському – 326 та 324 у Костопільському районах. Всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

Рівненські землевпорядники продовжують активно працювати над забезпеченням військовослужбовців-учасників АТО земельними ділянками. Спеціально для цих цілей в області сформовані 274 земельні масиви загальною площею 971,2 гектари земель для передачі у власність військовослужбовцям.

 
2 листопада 2015
Бійцям АТО з Рівненщини пропонують безкоштовно отримати водійське посвідчення

Рівненський центр профтехосвіти запрошує учасників АТО здобути професію водія. Так, у листопаді 2015 року організовується навчання за такими професіями:

·  Водій автотранспортних засобів категорії «В» (з 4.11 по 11.12).

·  Водій автотранспортних засобів категорії «С1» (з 2.11.2015 по 24.12.2015);

Можливе також підвищення кваліфікації водіїв на категорію «С1» - з 02.11.2015 по 25.11.2015.

· Водій автотранспортних засобів категорії «D» – з 05.11.2015 по 23.12.2015 або з 11.11.2015 по 29.12.2015.

 

Навчання слухачів здійснюється в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського ЦПТО ДСЗ, до якого слухачі доїжджають автобусами навчального закладу. Початок занять о 9.00 год. (І зміна) або о 10.35 год. Щотижневе навантаження - 36 год. на тиждень: у понеділок та п’ятницю по 6 год. на день, у вівторок - четвер по 8 годин. Навчання практичному керуванню транспортними засобами здійснюється поза сіткою навчального часу.

Для зарахування на навчання потрібні такі документи:

1)     договір з управлінням соціального захисту населення;

2)     направлення на навчання;

3)     медична довідка на право керування транспортними засобами з фотографією (3х4);

4)     копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки);

5)     копія ідентифікаційного коду.

 

Довідки за тел. (0362) 68-37-95.

 
30 жовтня 2015
Рівненський центр профтехосвіти запрошує учасників АТО на безкоштовне навчання

Рівненський центр профтехосвіти запрошує учасників АТО на безкоштовне  навчання

Учасники АТО можуть безкоштовно отримати додаткову професію у Рівненському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості. Заклад виборов право навчати демобілізованих військовослужбовців за 38 ліцензованими професіями.

Нагадаємо, на послуги безкоштовного навчання учасників АТО для Рівненщини з держбюджету передбачено 776 тисяч гривень. Загалом захисникам Вітчизни пропонують на вибір 60 професій, а також вивчити іноземну мову – англійську або польську. Послуги з професійного навчання для військових надаватимуть 13 навчальних закладів. 

Гроші вже розподілено між підрозділами соцзахисту РДА, МВК. Тож, з питань проходження професійного навчання учасникам АТО потрібно звертатись до місцевих управлінь соціального захисту населення.

22 жовтня 2015
На реабілітацію учасників АТО нададуть державні кошти

Для цього потрібно взяти участь у конкурсних торгах, які проводить Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. На психологічну реабілітацію за державною програмою виділено майже 50 мільйонів гривень.

До участі в тендері запрошуються підприємства, установи, організації та заклади будь-якої форми власності, що здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації.

Також участь у конкурсі можуть брати волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні та реабілітаційні установи.

Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщено на офіційному веб-сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Додаткову інформацію щодо участі в торгах можна отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за телефоном (044)281-0831 або зробивши запит на електронну адресу vpr2014@ukr.net.

 

 

15 жовтня 2015
Власників спортзалів і фітнес-клубів закликають допомогти учасникам АТО забути війну

Хлопцям, які повернулися з війни на Сході України, потрібне фізичне розвантаження. Це може бути плавання, заняття в тренажерному залі, або ж участь у змаганнях. Такої спільної думки дотримуються в Центрі допомоги учасникам АТО та в Рівненській облдержадміністрації.

Відтак, на Рівненщині шукають власників спортивних залів, фітнес-клубів та басейнів, які безкоштовно надаватимуть послуги для учасників АТО.

«Бійцям, які повернулися з АТО, потрібна фізична реабілітація, - розповіла керівник громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва під час наради в Рівненській ОДА. - Якщо демобілізовані звертатимуться в Центр допомоги учасникам АТО, то там їм мають запропонувати, де вони зможуть безкоштовно займатися спортом».

Разом з тим, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук переконаний, що більший ефект від такого спортивного дозвілля буде, якщо демобілізовані займатимуться зі своїми сім’ями. Це сприятиме їх швидшій соціально-психологічній адаптації.

Тож тих, хто має можливість та бажання безкоштовно надавати спортивні послуги учасникам АТО та їх сім’ям, просять звертатися до керівника Центру допомоги учасникам АТО Валентина Пахолюка за телефоном: 068-285-35-98.

 

15 жовтня 2015
Учасники АТО можуть отримати професію безкоштовно

 

Отримати водійське посвідчення, здобути професію коваля, бухгалтера, столяра чи менеджера. Отримати ці, або інші спеціальності безкоштовно можуть учасники АТО на Рівненщині. Загалом захисникам Вітчизни пропонують на вибір 60 професій, а також вивчити іноземну мову – англійську або польську.

Як повідомив заступник голови Рівненської ОДА, Олександр Савчук, на ці послуги для Рівненщини з держбюджету передбачено 776 тисяч гривень – відповідно до програми «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку)».

«На сьогодні питання працевлаштування бійців АТО дуже актуальне. Адже після повернення з війни хлопцям важко знайти роботу. Саме тому в державі діє така програма професійної орієнтації учасників АТО. Отримавши додатковий фах, чоловіки легше повернуться до мирного життя», – прокоментував Олександр Савчук.

Посадовець повідомив, що гроші вже розподілено між підрозділами соцзахисту РДА, МВК пропорційно до кількості учасників АТО. Відтак, у районах попередньо укладатимуться договори з учбовими закладами. Так, наразі послуги з професійного навчання для учасників АТО в Рівненській області надаватимуть 13 навчальних закладів. 

З питань проходження професійного навчання учасникам АТО потрібно звертатись до місцевих управлінь соціального захисту населення.

Повний перелік навчальних закладів і спеціальностей, що пропонуються.

 

 

12 жовтня 2015
Керівник рівненського Центру допомоги учасникам АТО зустрівся із Президентом

Керівник рівненського Центру допомоги учасникам АТО Валентин Пахолюк взяв участь у робочій нараді з Президентом України, а також волонтерами з усієї України, які координують роботу таких Центрів у регіонах.

«Ветеранські організації або учасники АТО є по всій країні, вони мають проблеми. Ми маємо ці проблеми вирішувати», - наголосив Президент під час наради.

Глава держави висловив тверде переконання в тому, що настав час розширювати коло діяльності та відповідальності Волонтерського десанту - починаючи від постачання озброєння, і завершуючи соціальною, психологічною реабілітацією військовослужбовців, які повертаються додому.

Під час наради представники областей ділилися досвідом роботи з надання підтримки у своїх регіонах. Також вони звернули увагу Президента на низку питань, зокрема щодо навчання, перекваліфікації та працевлаштування демобілізованих і членів їх сімей, реабілітація військових і забезпечення їх безкоштовними ліками, звільнення полонених і заручників.

«Я в захваті від живого спілкування із Президентом. Петро Порошенко націлив нас на серйозну роботу, - зазначив Валентин Пахолюк. – Окремо Глава держави відмітив потребу нашої підтримки та висловив сподівання на ефективну, плідну співпрацю».

Нагадаємо, ветеран АТО Валентин Пахолюк очолив Центр допомоги демобілізованим на Рівненщині. Центр розміщений у приміщенні ОДА.


9 жовтня 2015
Ветеран АТО очолив рівненський Центр допомоги демобілізованим

 

Волонтери, громадськість та влада об’єдналися заради воїнів АТО. Аби максимально швидко вирішити проблеми тих, хто побував на війні, на Рівненщині створили Центр допомоги учасникам АТО.

Очолив даний Центр Валентин Пахолюк – член правління обласної організації ветеранів АТО Рівненщини, перший заступник голови громадського формування «Територіальна оборона Рівненщини «ВАРТА». У березні 2014 року Валентин добровольцем пішов захищати незалежність України і до березня 2015 року виконував завдання в зоні АТО у складі батальйону «Горинь» на посаді офіцера-психолога.   

За словами заступника голови ОДА Олександра Савчука, кандидатуру Валентина підтримали практично всі волонтерські організації Рівненщини. Разом з тим, посадовець переконаний, що саме ті люди, котрі воювали, краще знають усі проблеми учасників АТО. Більше того, їм довіряють.

«Саме через це таким людям надається першочергове право у допомозі демобілізованим. Водночас Адміністрація Президента України та Рівненська облдержадміністрація всіляко сприятимуть у їхній роботі – аби учасники АТО максимально швидко отримали усі, передбачені державою соціальні гарантії», - акцентував Олександр Савчук.

З ініціативи голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова керівник Центру буде призначений на посаду радника голови ОДА.

У свою чергу Валентин Пахолюк подякував за надану йому довіру та зазначив: «Зі створенням Центру ми піднімемо планку допомоги на вищий рівень, адже це дасть змогу оперативніше вирішити численні звернення від учасників АТО та їхніх сімей».

До складу Центру входитимуть представники громадських та волонтерських організацій. Так, Центр працюватиме за п’ятьма напрямками – допомога в отриманні статусу, нагород та пільг; виплати за поранення, допомога сім’ям загиблих; виділення землі та квартир учасникам АТО; лікування і реабілітація; працевлаштування.

Центр розміщений у приміщенні ОДА. На його базі буде функціонувати «гаряча лінія» для учасників АТО. Поки що усі можуть звертатися до керівника Центру Валентина Пахолюка за телефоном: 068-285-35-98.

 

8 жовтня 2015
На Рівненщині створили Центр допомоги учасникам АТО

 

 

За ініціативи голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова на базі ОДА функціонуватиме Центр допомоги учасникам АТО.

Першочерговим завданням Центру має стати всебічна допомога, як воїнам, що наразі перебувають на Сході, так і демобілізованим учасникам АТО. З цією метою даний Центр об’єднуватиме волонтерів, владу та громадськість.

Відповідне розпорядження про створення такого Центру підписав виконуючий обов’язки голови Рівненської ОДА Юрій Приварський. Зокрема, в розпорядженні йдеться, що основними напрямками роботи центру є організація та всебічне сприяння учасникам АТО в отриманні медичної допомоги, соціальних пільг, земельних ділянок, працевлаштування та психологічної адаптації.

«Для нас вкрай важливо, щоб люди, які зі зброєю в руках захищають нашу країну відчували себе потрібними тут, в мирному житті. Вони мають розуміти, що ми цінуємо їхній внесок та робимо усе від нас залежне, аби вони отримали усі гарантовані державою пільги та соціальні допомоги», - прокоментував розпорядження голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Окремо в документі йдеться, що на базі обласного контактного центру буде функціонувати «гаряча лінія» центру допомоги учасників АТО, а керівник цього центру працюватиме в приміщенні облдержадміністрації. Також в розпорядженні головам районних державних адміністрацій доручається всіляко сприяти роботі даного центру в районах та взяти під особистий контроль отримання усіх передбачених законом пільг та соціальних гарантій учасниками конфлікту на сході.

«Я неодноразово говорив, що голови райдержадміністрацій мають особисто знати кожну сімю демобілізованого та допомагати у вирішенні усіх їхніх проблем. Сподіваюся робота цього Центру допоможе нам у цьому. Адже до його складу долучаються волонтери й представники ветеранських організацій. А вони точно знають, з якими проблемами стикаються учасники АТО та як їх потрібно вирішувати», - підкреслив голова ОДА.

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

 

АНОНСИ

ОГОЛОШЕННЯ

 

Навчальні семінари "Написання проектів" в м. Рівне та м. Сарни у рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

 

Оголошення про конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів

Розпочався обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Оголошення про участь у громадському обговоренні проекту перспективного плану перспективного розвитку Рівненської області на області на 2019-2021 роки

Оголошення про проведення конкурсного добору  кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

Обласний конкурс проектів з енергоефективності

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078)РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...