Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

26 липня 2019
На Рівненщині шукають бізнеси, що стануть конкурентоспроможними на глобальному ринку


Таке завдання нині стоїть перед робочою групою, що працює над Стратегією регіонального розвитку Рівненщини до 2027 року. Зараз головне завдання це визначити галузі, що можуть стати SMART-спеціалізацією нашої області.


«Це європейський досвід впровадження регіональної політики. SMART-спеціалізація – це використання у бізнесі унікальних переваг регіону та інновацій, які дозволять йому стати конкурентоспроможним на глобальному ринку. Проекти, які дадуть старт нашому бізнесу стати таким, фінансуватимуться державою. Адже вони розвиватимуть територію нашої області. Бо створюватимуть виробництво з доданою вартістю, новими робочими місцями. У Польщі на ці розробки виділяють 10 % з державного та 30 % місцевого бюджетів», - розповів представник «U-LEAD з Європою» Василь Кашевський.

 


Для того, аби визначити пріоритетні галузі, а серед них обрати SMART-спеціалізацію, були проаналізовані статистичні відомості усіх галузей. Серед них були визначені ті, в яких спостерігається високий ріст заробітних плат, зростання експортного потенціалу, впровадження інноваційних рішень.


Втім, як стверджують статисти, про інноваційну діяльність в Україні звітуються середні та великі промислові підприємства. Тобто не охоплені звітністю малі промислові підприємства, а також підприємства сільського господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі, будівництва тощо.

 


«Інноваційний потенціал регіону охоплений статистично звітністю не у повній мірі. Тому нам потрібно спільно бізнесом думати над тим, як належним чином обґрунтувати пріоритети смарт-спеціалізації. Адже є вкрай перспективні галузі для розвитку економічного та експортного потенціалу регіону. Зокрема, ІТ – сектор, органічне землеробство, транспортні послуги і логістика», - звернувся до присутніх директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк.

 


Окрім того, є галузі, які формально не експортоорієнтовані, однак значною мірою інноваційні та перспективні, а також забезпечують роботою багатьох мешканців області та замовленнями – супутніх виробничників, наприклад, альтернативна енергетика, водопостачання та водоочищення.


Тож управлінець закликав представників бізнесу долучитися до визначення пріоритетних напрямів розвитку нашого краю.

 


Пропозиції можна надсилати для узагальнення до департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА. Вони будуть опрацьовані протягом двох наступних місяців. На основі цих відомостей будуть визначені лише кілька основних смарт-спеціалізацій, що увійдуть до Стратегії області та будуть озвучені на наступному засіданні робочої групи у жовтні.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 


«Для тих видів бізнесу, які стануть пріоритетними, держава й спрямовуватиме кошти на розвиток новітніх розробок, навчання персоналу, створення бізнес-інкубаторів. В сукупності такі складові дозволять стати підприємствам більш ефективними та конкурентоспроможними на глобальних ринках», - резюмував Костянитин Мокляк.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

23 вересня

12.00 – відзначення 30-річчя Народного Руху України за перебудову

Фестивалі вересня

 

 

15-21 жовтня – регіональна програма «Державотворець»

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

  

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ