Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

6 червня 2019
Від ідеї до втілення: як розвиваються громади Рівненщини

Неймовірна Гоща, духовно-туристичний Корець та хазяйновита Бугринська ОТГ

Тут побували представники комісії конкурсу проектів територіальних громад Рівненської області. А це управлінці обласної адміністрації, депутати обласної ради та експерти.

«Мета моніторингового візиту – побачити на власні очі, як втілюються ініціативи у населених пунктах, що торік отримали фінансову підтримку з обласного бюджету. Конкурс започаткований близько 10-ти років тому і користується великою популярністю серед громад області. За всю історію громадам вдалося реалізувати понад 100 проектів  загальною вартістю понад 16 мільйонів гривень», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

І додав, що усі ідеї, які вдалося втілити спрямовані на поліпшення надання послуг для людей, підвищення туристичної привабливості території та розвитку підприємництва. Треба написати хороший проект та подати на розгляд комісії, яка й визначає найкращі ідеї для реалізації.

Власне такою можливістю скористалася Гоща. Як розповів керівник селища Микола Панчук, торік реалізували креативний проект – «Open Hub» для бізнесу. Для цього відремонтували залу, придбати меблі та нову техніку. Тож приміщення стало сучасним та функціональним.

Тут проводять заходи, що стимулюють малий та середній бізнес, а також різні мотиваційні заходи, спрямовані на розвиток території.

«Спочатку ми робили цей проект під бізнес. Але зараз в ньому живе вся громада. Тут провели вже 20 заходів. Серед них – зустрічі з пластунами, громадськими організаціями, навчання сільських голів, керівників ОСББ, проект «Жінка в кадрі», курси англійської мови, уроки фінансової грамотності тощо», - зазначив Микола Панчук.

В свою чергу, заступник голови ОДА Олександр Корнійчук наголосив, що бізнес переживав різні епохи – індустріалізацію, інформатизацію тощо. Зараз підприємництво орієнтоване більше на емоцію споживача, яка надихає на різні справи.

«Саме в «Open Hub» це найбільше відчувається. Адже тут створили справжню платформу для розвитку підприємництва», - додав Олександр Корнійчук.

Також у конкурсі торік переміг і проект у Корці. Керівниця міста Людмила Дмитрук каже, що крім ремонту доріг і закладів, освітлення захотілося створити зону відпочинку. Тому вирішили написати проект «Замкова гора». Ідея полягала у тому, аби створити релакс-зону навколо Корецького замку, з якої видно не лише архітектурну пам’ятку. З неї відніються краєвиди річки Корчик. Також звідти туристи та гості міста можуть побачити храми міста, через велику кількість яких Корець називають «Духовною Меккою» Рівненщини.

А на напівмості можна зробити фото на згадку про відвідини міста у фото-зоні «Я люблю Корець». До слова, її також облаштували у рамках проекту.

Хазяйновита Бугринська об’єднана громада зустріла своїх гостей проектами, що реалізуються з різних джерел, у тому числі й за рахунок коштів обласного конкурсу. Так в минулому році, ОТГ виграла грант на облаштування спортивного майданчика на території дитячого садочка. Окрім того, тут реалізували розвитковий проект – налагодження виробництва пелетів.

Нагадаємо, цього року в рамках конкурсу в області будуть реалізовані 18 проектів територіальних громад.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Фестивалі вересня

 

15-21 жовтня – регіональна програма «Державотворець»

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

Підприємців Рівненщини запрошують на Форум 

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

  

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ