Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

6 березня 2019
На Рівненщині реалізують національно-патріотичний проект «Знай наших»

Мультикнига про історичні події, графічні портрети видатних людей, а також історично-пошуковий табір. Завдяки цьому можна виховувати патріотизм у молоді

Ці компоненти вдало поєднали представники ГО «Фонд молодіжних ініціатив Крила» з Рівненщини у проекті «Знай наших». Ініціативу подали на конкурс проектів національно-патріотичного виховання, що оголосило Міністерство молоді та спорту України. У результаті ГО стала переможцем та отримала фінансування від держави на реалізацію ініціативи.

Про це йшлося під час засідання обласного координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. На ньому відбулася презентація результатів проекту.

Так, український музикант, фронтмен групи «Ot Vinta», художник, а також співорганізатор проекту Юрій Журавель розповів про інформаційний продукт, що вдалося реалізувати в рамках ініціативи.

«Зазвичай усі портрети українських діячів намальовані за часів НКВС. Я завжди задумувався, чи вони цікаві для дітей та молоді. Окрім того, у підручниках подані скупі та здебільшого нецікаві відомості про цих людей. Тому й виникла ідея інтерпретувати образи та історію в більш сучасній подачі», - каже Юрій Журавель.

Тож у рамках проекту виготовлено календар з графічними портретами відомих українців. Вийшла друком мультикнига «Знай наших». Тут зібрані цікаві ілюстровані розповіді про історичні події. Також передбачено виготовлення мобільного додатку, у якому корпоративні герої розповідатимуть цікаві історичні факти.

Окрім того, в рамках проекту функціонував історично-пошуковий табір «Повстанські ночі». Він присвячений 110-ій річниці з дня народження головнокомандувача УПА «Поліська січ» Тараса Бульби–Боровця.

«Наша ініціатива спрямована на виховання патріотизму через популяризацію історії та здорового способу життя», - розповів Юрій Ткачук, керівник ініціативи.

У рамках проекту понад півсотні учасників проводили дослідницько-пошукові роботи на території Корецького та Березнівського району. Встановлювали місця військових поховань, зокрема вояків УПА, військовополонених та мирного населення під час ІІ Світової війни та впорядковували їх могили. Також фіксували наслідки нацистських каральних операцій по знищенню населених пунктів Рівненщини.

Як зазначила заступник начальника управління молоді і спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир, конкурс продовжується й учасники можуть подавати свої заявки. У разі перемоги вони отримають фінансування на реалізацію своєї ініціативи у 2020 році.

ДЕТАЛЬНО ПРО УМОВИ КОНКУРСУАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ