Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

5 березня 2019
Під час Духовного ранку писали Біблію від руки та ухвалили декларацію

 

Вже сьомий раз в стінах Рівненської ОДА зібралось широке коло представників духовних конфесій та влади, щоб поспілкуватись на суспільно-важливу тему. Захід пройшов під гаслом «Єдність духу в союзі миру».

На зібранні головував cекретар єпархіального управління Рівненської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ) протоієрей Сергій Лучанін. Він, зокрема, присвятив виступ необхідності перебувати в суспільстві та колективі в злагоді з іншими людьми: «Будьте одної думки, майте однакову любов, однодумність і одне розуміння».

До обговорення, окрім духовних осіб, долучились представники обласної  та міської влади. Нагадаємо, формат Духовних ранків задля встановлення діалогу започаткував голова РОДА Олексій Муляренко:

«Кожен, хто присутній в цій кімнаті, розуміє важливість того, що відбувається сьогодні в країні. Дай Бог нам сили і мудрості вести за собою. Щоб потім з дистанції десятиліть люди гідно оцінювали цей рік і ці часи як велику перемогу».

Почесним гостем був запрошений зі Львова Віце-президент Українського Біблійного Товариства, протоієрей Василь Луцишин:

 «Я приємно вражений тим, що ви раз на місяць знаходите годину для духовності. Маю честь привітати від Українського Біблійного Товариства. Наша діяльність вписується в тему «Єдність духа в союзі миру». Основною заповіддю є – всі свої конфесійні принципи лишати за порогом. Ми працюємо над поширенням Слова Божого – друкуємо та розповсюджуємо біблійну літературу. Оце взаємопорозуміння між нами дало щедрі плоди –  за 20 років нашого існування ми пережили кризу і на тепер надрукували 12 млн примірників Біблій і літератури, маємо багато проектів серед малозабезпечених і незахищених».

Учасникам заходу він запропонував долучитися до акції Всеукраїнського переписування Біблії, яку вже підтримали очільники багатьох Церков. У книгу вписали рядки майже 16 тисяч українців, в тому числі і Президент Петро Порошенко. Планується, що загалом участь у переписуванні візьмуть 30 тисяч вірян.

Сьогодні таку змогу отримали присутні на Духовному ранку. Перший вірш вписав голова ОДА Олексій Муляренко та його заступниця Світлана Богатирчук-Кривко.

Насамкінець, присутні ухвалили, а головуючий Олександр Третяк озвучив декларацію, у якій, зокрема, йдеться:

«Ми робимо заклик як міжцерковна духовна рада області. Це заклик до всіх людей доброї волі – розрізняти правду, розрізняти істину і не вестись на обман. Ми робимо заклик до священнослужителів всіх церков, парафій, громад області, які своєю душпастирською опікою і словом знання, яке є в Біблії звернулись до громад, щоб вони могли свідомо, правильно, чесно робити свій вибір і не обмовляти один одного».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

Фестивалі серпня

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

 

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ