Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

12 лютого 2019
2018 став роком великих перетворень на Рівненщині

Як провели 2018 рік, якими важливими ініціативами він відзначився, сьогодні підсумували на колегії Рівненської облдержадміністрації

Безперечно найбільший об’єм завдань стосувався будівництва. Саме тому в області продовжували розвивати мережу освітніх закладів, дорожньої інфраструктури, стартував найбільший сегмент будівництва в медицині.

«Торік 450 дітей змогли піти в садок, бо були створені чи відремонтовані приміщення. Придбали 29 шкільних автобусів. Будуються школи в Рокитнівському, Володимирецькому, Млинівському та Рівненському районах. Завершується будівництво давно очікуваних перших пускових комплексів шкіл у селах Степангород, Озерці й Старе Село», - зазначив голова ОДА Олексій Муляренко.

Важливою ініціативою стала й реформа інклюзивної освіти. «Головним її лобістом в країні та й нашій області є Марина Порошенко. Завдяки Фонду Порошенка на Рівненщині створюються інклюзивно-ресурсні центри. Нині половина із 33 запланованих працюють та надають педагогічно-психологічну підтримку особливим дітям», - підкреслив Олексій Муляренко.

Головним акцентом 2018 року стали дороги. Керівник області відзначив, що будувалися вони за новими правилами, ремонтували і будували місцеві та комунальні дороги:

«В червні в ОДА ми створили управління дорожнього господарства, яке відтепер займається цими роботами. Лише за минулий рік підрахували, що зробили близько 60 вулиць всередині населених пунктів і ще майже 48 км доріг загального користування. Здали важливий відрізок до пункту

пропуску «Прикладники». Загалом разом з об’єктами, які утримує служба автомобільних доріг, у 2018-му з’явилось 135 км якісних доріг як місцевих, так і міжнародних».

Не лише вболіванням, а й конкретними справами отримала підтримку й спортивна галузь Рівненщини. Так, за словами Олексія Муляренка, близько 120 об’єктів спортивної інфраструктури торік були в роботі – це стадіони, майданчики, спорткомплекси, найбільший з яких успішно почав будуватись у Рівному на вулиці Макарова.

«Це проект, до якого йшли десять років. І ми доведемо справу до кінця», - наголосив голова ОДА.

Щодо медицини, то торік був зроблений просто прорив у цій галузі. При цьому акцент був зроблений на її розвитку у сільській місцевості.

«Завдяки двом проектам: президентському та Світового банку на Рівненщині з’являться відповідно 34 нових та 89 реконструйованих амбулаторій. А ще за минулий рік для лікарень Рівненщини придбали нове медичне обладнання на суму понад 50 млн. грн.», - підкреслив Олексій Муляренко.

Керівник області під час колегії наголосив, що такі важливі соціальні ініціативи для людей будуть продовжувати розвивати й цього року. Втім зауважив, що важливим під час роботи стане планування регіонального розвитку наших територій. З цією метою на обласному та місцевих рівнях створені Ради регіонального розвитку:

«Така гарна традиція започаткована в області з ініціативи Президента. Учасники Рад мають можливість обговорити та заслухати про зроблене на Рівненщині щонайменше за рік. А головне - стати безпосередніми учасниками планування регіонального розвитку своєї території на кілька років вперед».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ