Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

15 грудня 2018
Костопільщина планує майбутнє

До планування свого майбутнього на 2019-2021 роки долучився Костопільський район

Для цього провели Раду регіонального розвитку, під час якої прозвітували про зроблене.

Позитивні зміни в медичній сфері району відзначила головна лікарка комунального некомерційного підприємства «Центр ПМД» Олена Сініцина:

«Медзаклади первинки, які уклали договір з Нацслужбою здоров’я, можуть самостійно розпоряджатися своїм бюджетом, у медиків зросли зарплати. Ми оновили матеріально-технічну базу, надаємо безкоштовний гарантований пакет послуг. Плануємо ввести електронний документообіг».

Голова Костопільської РДА Олександр Середа нагадав, що в районі розпочато будівництво нових амбулаторій в селах Пісків, Дюксин та Постійне, а Рівненська область – у п’ятірці лідерів за темпами реалізації президентського проекту з будівництва сільських амбулаторій.

Про Нову українську школу та впровадження інклюзивної освіти на теренах Костопільщини розповіла начальниця відділу освіти РДА Наталія Беляновська:

«Подекуди доводилось прикладати зусилля, щоб переконати людей у правильності з оптимізації закладів та введення у дію реформу Нової української школи. Але ми пояснювали, що, створюючи опорні школи, на меті не лише оптимальне використання державних коштів, а й покращення умов навчання».

Про конкретні приклади успіху громад на другій дискусійній платформі «Децентралізація та реформи» розповіли перший заступник міського голови Андрій Ткачук, голова Деражненської ОТГ Олександр Пустовіт.

Сільський голова Малостидинської сільради Людмила Король висловила переконання, що на сьогодні економічно самодостатньою може бути лише громада у центрі міста Костопіль, а по селах старостати. У свою чергу голова РДА зазначив, що на сьогодні готуються зміни до перспективного плану формування громад, які передбачають доєднання усіх сільських рад району в єдину Костопільську громаду.

Підсумовуючи засідання, Олександр Середа відзначив, що уся інформація на Раді буде узагальнена, після чого визначать стратегічні напрямки на найближчі 2019-2021 роки. «Все це наші з вами досягнення, все це наша спільна робота. І нашим завданням є скласти такий план дій, таку стратегію розвитку, яка б врахувала реальні потреби людей і за найближчих 3 роки змінити ситуацію ще більше із знаком «плюс».

Нагадаємо, що Ради регіонального розвитку відбуваються у всіх районах Рівненщини, після чого будуть проведені в ОТГ та сільрадах. Усі напрацювання увійдуть у стратегічний план розвитку області на 2019-2021 роки.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ