Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

12 грудня 2018
Стратегічно та комплексно розвиватиметься Дубенщина впродовж 2019-2021

Як цього досягти, конструктивно обговорили під час Ради регіонального розвитку у Дубенському районі. Захід є продовженням всеукраїнської Ради регіонального розвитку

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук переконаний, що за останні 4 роки реалізовано дуже багато соціально важливих ініціатив. Результати є. Проте вже сьогодні необхідно спланувати, як розвиватиметься територія у наступні 3 роки.

«Важливою складовою планування кожного регіону має стати наша національна ідентичність. Це те, що нас об’єднає заради спільної роботи. Не повинні ми й забувати про виховання наших дітей. Тому реформа освіти й медицини має стати пріоритетом на наступні 3 роки. Повинні й далі створюватися сучасні заклади з новітнім обладнанням, комп’ютеризацією, Інтернет-послугами тощо. На високому рівні мають надаватися й інші соціальні послуги. Це фундамент, на основі якого повинна будуватися європейська країна», - зазначив Олександр Корнійчук.

Під час Ради наголосили на важливості децентралізації, у результаті якої від 3 і до 6 разів зросли місцеві бюджети. Окрім того, ОТГ отримують потужну підтримку з Державного фонду регіонального розвитку. Сума державних інвестицій збільшилася з 99 до 215 мільйонів гривень. Вони спрямовані на будівництво та реконструкцію 27 потужних проектів в області. При чому це ще не всі фінансові інструменти, що використовуються ОТГ.

Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк ділиться основними здобутками громади: «Ми відремонтували школи, садочки, будинок культури, амбулаторії, провели вуличне освітлення, почали ремонти доріг. Загалом все, що нам вдалося змінити - результат успішного втілення реформи децентралізації та великого бажання працювати задля розвитку громади».

У результаті децентралізації й у Повчанській ОТГ знайшли можливість комплексно підійти до вирішення проблем території.

«Нині будується амбулаторія в рамках реалізації президентської ініціативи «Допомога поруч», і лікар який працюватиме в громаді матиме гідні умови праці, житло та автомобіль. У Повчі вперше за роки незалежності провели капітальний ремонт комунальної дороги. У нашій громаді працює пожежна бригада. Ми наймолодші у Дубенському районі, і лише з 1 січня перейдемо на прямі трансферти з державним бюджетом, проте наші плани амбітні. Плануємо також запропонувати сусідським сільським радам приєднатися до нашої ОТГ», - ділиться досвідом Повчанський сільський голова Інна Іванюк.

«Сьогодні ми продовжили роботу Ради регіонального розвитку – заходу, що розпочав місяць тому Президент України. Дубенський район розпочне формувати стратегічний план  розвитку до 2021 року, до якої будуть внесені усі пропозиції від сільських рад та об'єднаних громад району», - підсумував голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк.

Нагадаємо, зараз у всіх районах Рівненщини проходять Ради регіонального розвитку. Сьогодні – це Рокитнівщина, Острожчина та Млинівщина.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ