Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

28 листопада 2018
Освітня реформа: реалізовані ініціативи на Рівненщині

Нова українська школа, Новий освітній простір та впровадження інклюзивної освіти. Це лише початок освітньої реформи. У стратегічному плануванні розвитку регіону на наступні три роки цьому напрямку буде приділятися ще більше уваги.

Про це заявив голова ОДА Олексій Муляренко під час Ради регіонального розвитку.

Під час другої панельної дискусії презентували найкращі реалізовані освітні ініціативи.

На базі Великоомелянського НВК Рівненського району минулого року  пілотував новий освітній стандарт. Заступник директора навчального закладу Алла Молчанець розповіла:

«Нещодавно довелось чути звинувачення на адресу МОН України щодо надмірного наповнення нової школи грою. «Коли ж учитись?», - кажуть скептики. Але хіба не в такій звичній для малого школяра грі він найкраще пізнає світ. А ми вже реально спостерігаємо, як наші другокласники критично та творчо мислять, вдумливо читають та розв’язують проблеми».

Звісно, Нова українська школа не може існувати без відповідного сучасного середовища. На прикладі Горбаківського НВК директор Галина Савонік розкрила секрети впровадження такого креативного, безбар’єрного, вільного освітнього простору, який сприяє творчому розвитку та мотивації учнів до навчання.

«Ми відмовилися від традиційних, типових стендів, які є майже у кожному навчальному закладі, а натомість створили свій неповторний простір, перетворивши сірі сходові переходи, довгі коридори з білими стінами, безликі класні кімнати, холи в оригінальні, наповнені яскравими барвами та цікавим змістом приміщення. Цей простір багатогранний. Він не лише художньо–естетичний, а й навчальний (піднімаючись сходинками в переходах можна повторити таблицю множення, англійський алфавіт), пізнавальний, творчий, і,  головне, цікавий для дітей», - зазначила Галина Степанівна.

Досвідом створення першого інклюзивно-ресурсного центру на Рівненщині поділилася директор Сарненського закладу Людмили Свінціонік:

«Інклюзивно-ресурсний центр  покликаний допомагати дітям отримати якісну освіту та жити повноцінним суспільним життям. І саме фахівці ІРЦ працюють  за новими, більш прогресивними та якісними підходами до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Адже завдання ІРЦ – забезпечити системний кваліфікований супровід дитини з ООП протягом всього навчання – від 2 до 18 років».

Повноцінна якісна освіта для кожного у сучасному освітньому просторі – пріоритет Нової української школи, завдання якої формувати особистість,  патріота та інноватора.

У підсумку, всі виступаючі визнали, що повноцінною освіта є тоді, коли створений сучасний простір, впроваджена інклюзія та кардинально змінена філософія. Саме тому усі ці складові важливо врахувати у стратегії розвитку освіти до 2021 року.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

 

АНОНСИ

ОГОЛОШЕННЯ

 

Навчальні семінари "Написання проектів" в м. Рівне та м. Сарни у рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

 

Оголошення про конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів

Розпочався обласнийконкурс проектів розвитку територіальних громад

Оголошення про участь у громадському обговоренні проекту перспективного плану перспективного розвитку Рівненської області на області на 2019-2021 роки

Оголошення про проведення конкурсного добору  кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

Обласнийконкурс проектів з енергоефективності

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078)РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...