Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

28 листопада 2018
Голова ОДА: на першому місці у контексті змін в державі - духовність

«Національна ідентичність, духовність, культура» - тема третьої панельної дискусії Ради регіонального розвитку Рівненщини

На переконання голови ОДА Олексія Муляренка, на сучасному етапі в українській державі на перше місце виходить духовність. Адже, змінюючи державу, ми повинні зберегти нашу ідентичність, духовні та культурні надбання.

Такий меседж підтримали і спікери.

На думку ректора НУ «Острозька академія» Ігоря Пасічника, важливими є три аспекти - духовність, мас-медіа і патріотизм. Вперше саме на Рівненщині з ініціативи викладачів «Острозької академії» у школах введено «Християнську етику», і цей досвід поширили й інші регіони України.

Ректор вишу звернувся до мас-медіа із закликом говорити про недоліки, критикувати, але разом з тим, показувати людям позитив.

«Апатія з’являється в простих людей після перегляду новин центрального телебачення. Відсутність позитиву викликає апатію. За останні роки зроблено багато. Треба показувати цей позитив. Окрім того, у навчальних планах всієї української школи червоною рискою має проходити пункт - формування патріотизму. Таким чином, об’єднавшись навколо Томоса, з підкримкою мас-медіа і виховуючи зі школи патріотизм можна будувати сучасну державу», - переконаний професор.

До єдності українське суспільство закликав військовий капелан Сергій Лучанін:

«Наша сила в єдності. Ми вистояли, починаючи з 2014-го. Бо дух воїнів незламний, бо це боротьба за  правду. Ми переможемо. І регіональний розвиток можливий тільки об’єднавшись. Розвиток в єдності складає напрямок європейського майбутнього. Ми віримо що станемо достойними громадянами ЄС».

Про незламність українського народу, віру в нашу перемогу говорила волонтер Тамара Зулайкхі.

«Велику роль у нашій сучасній боротьбі за незалежність відіграє волонтерство. Спочатку ми підтримували воїнів. Так, було створено потужну сильну армію.  Разом з тим, ми не лишаємо без уваги цивільне населення в зоні АТО/ООС. Зараз тісно співпрацюємо з Луганщиною. Цю роботу розпочав голова ОДА Олексій Муляренко, підписавши Меморандум про співпрацю з Луганською областю. Далі її продовжили райони. Костопільщина налагодила зв’язки з Попаснянщиною, ми радо ділимося своїми традиціями, звичаями. На відзначення 75-ї річниці УПА в Костопіль приїхали попаснянці. Сучасні події нас згуртовують, так формується нове суспільство», - зазначила Тамара Зулайкхі.

Переконливо говорив правозахисник з Криму Євген Новицький: «Я кримчанин із Севастополя. Це повністю російськомовне місто, де не вивчалася ні українська мова, ні українська культура. З чого починається нація? На мій погляд, нація починається з вибору своєї історичної долі. Після цього з’являється потреба в мові, культурі. Я впевнений, що ми обов’язково повернемося в Крим, адже це частинка України».

Директор Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату Наталія Сосюк переконана, що сучасні діти ростуть патріотами, готовими продовжувати справу своїх батьків. «Сьогодні як ніколи ми повинні підтримати українську дитину, адже це майбутні захисники нашої держави. Ми ніколи не були рабами. Наше завдання  - навчати дітей любити Україну, не вмирати заради неї, а жити нею», - наголосила Наталія Сосюк.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

 

АНОНСИ ПОДІЙ

ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу»

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...