Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

7 листопада 2018
На Рівненщині презентували можливості співпраці з Євросоюзом

Гроші для бізнесу, вихід на ринки ЄС, підтримка реформ та стажування за кордоном

Такі можливості відкрилися в рамках співпраці України та Євросоюзу.

Яким чином реалізувати ініціативи, можна було дізнатися у Рівному під час презентації Представництва Європейського союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

За словами фахівця Представництва Ірини Стаднійчук, нині багато підприємців, організацій та установ працює в цьому напрямку. Втім, учасників у різноманітних програмах може бути й більше.

«Саме тому основна мета наших візитів по регіонах – це пояснити важливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підвищення обізнаності про нові можливості розвитку відносин між Україною та асоціацією. Наші інформаційні кампанії спрямовані на різні цільові аудиторії – бізнесменів, урядових та громадських організацій. Їм під час інформаційних кампаній розповідають про програми та проекти, до якої долучилася Україна. Вони стосуються різної сфери – підприємництва, освіти і науки, культури», - розповідає Ірина Стаднійчук.

Вона презентувала довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу. Серед них Horizon 2020, Creativ Europe, Culture Bidges, Erasmus+, EU Stady, EU4Business тощо.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ

Окрім того, презентовано й роботу Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Національного університету «Острозька академія».

На сьогодні, в області реалізується проекти, що фінансуються у рамках різних програм Європейського Союзу.

Так, у рамках програми «U-Lead з Європою» будуть брати участь 9 об’єднаних громад, на території яких модернізують ЦНАПи. Таким чином в ОТГ поліпшать надання послуг для жителів.

Окрім того, Рівненщина долучилася й до інших європейських ініціатив. Зокрема, це програми територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь – Україна, програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь - Україна 2014-2020, програми Європейського Союзу «Європейський інструмент демократії та прав людини», програми Еразмус+ за напрямом «Жан Моне», програми з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку.

Це фінансові інструменти, за допомогою яких реалізують проетки, серед яких - «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги», «Студії європейських цінностей та ідентичності», «Підвищення конкурентоспроможності випускників на ринках праці України та Білорусі шляхом створення транскордонної регіональної мережі університетських Центрів професійного і кар’єрного консультування», «Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах  України-Білорусі».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

20 серпня

11.00 - засідання обласної робочої групи з розроблення проекту Стратегії 2027, на якому обговорять пріоритетні напрями розвитку областіФестивалі серпня

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

16 серпня

11.00 – засідання регіональної комісії з реабілітації (м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 201)

 

 

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ