Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

24 жовтня 2018
Організатори Молитовних сніданків у Вашингтоні приїхали на Рівненщину і поділились досвідом

У Рівненській ОДА сьогодні провели зустріч в форматі «Духовного ранку»

Окрім керівників області і міста, представників різних релігійних конфесій почесними учасниками були гості зі Сполучених Штатів Америки Даг Бьорлі та Майкл Жовнір.

Їх на Рівненщину запросив Олексій Муляренко, який сам є ініціатором проведення обласних Молитовних сніданків.

 

«Враховуючи те, що Рівненщина провела вже 2 обласні Молитовні Сніданки, сьогоднішня наша зустріч відбуватиметься саме з цієї нагоди і має назву «Молитовний сніданок як інструмент консолідації». Рівненська область, що завжди була і є дуже духовним краєм, має можливість і хоче знати про все активне і сучасне духовне життя суспільства», - зазначив голова РОДА.

Гості зі США та всі присутні висловлювали думки та поради в контексті єдності і взаєморозуміння, читали уривки Євангеліє та обговорювали їх.

Даг Бьорлі є Головою оргкомітету Президентського Молитовного Сніданку США, уже близько 20 років він займається підготовкою цього заходу в Білому Домі. Він розповів як зявилась така традиція.

«Формат був започаткований в період «Великої депресії» зберігся і по нині. Тоді, як і зараз, представники республіканців і демократів могли збиратись  разом. Яка ціль цих зборів? Вони самі читають Книгу книг і діляться думками й власним переживаннями у приватній та щирій атмосфері. А з 1953 року у парламенті США Молитовні сніданки  проводяться постійно.  Оскільки ця традиція розвивалась, то до нас почали прибувати люди з усього світу. Тепер представники понад сотні країн світу відвідують цю важливу щорічну подію».

Обговорюючи місію Молитовних сніданків присутні погодились, що перш за все важлива духовна складова. Цю думку розвивав Майкл Жовнір. 

Майкл Жовнір - родом з Рівненської області, з Млинівщини. Нині він співзасновник Центру Української Діаспори в США. Майкл представник авторитетної організації „Фелоушіп”, котра щорічно проводить Президентські Молитовні Сніданки в США, а також є координатором подібних Сніданків в низці країн Східної Європи.

«Що робить особливим 66-й молитовний сніданок у Вашингтоні – це присутність духу. Цікаво спостерігати що палестинці й ізраїльтяни сидять за одним столом. Бог - найкращий миротворець. Мій посил – зрозумійте дух, що стоїть за молитовними сніданками.

Ми запрошуємо представників суспільства, влади, бізнесу. Для чого? Протокольні зустрічі не багато вирішують. Вони мають значення після того як ми мали особисте спілкування. Тому наша задача – налагодити ці відносини на особистому рівні. Це може мати дуже гарний ефект і ми є свідками цього.

Тому ми раді, що традиції проведення молитовних ранків розпочались в Україні і вже стали традиційними для Рівненської області» - зазначив Майкл Жовнір.

Також присутні привітали Олексія Муляренка з нагородою від Святійшого Патріарха Філарета, яку очільник області отримав напередодні.

Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, наступний захід запланований на 6 листопада.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

15-21 жовтня – регіональна програма «Державотворець»

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю

 

Оголошення про засідання регіональної комісії з реабілітації при Рівненській обласній державній адміністрації

 

Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

 

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

  

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ