Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

22 серпня 2018
Рівненську «Нову українську школу» представили у Києві

У Києві відбулась Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад»

Учасниками дискусійних панелей стали представники ОДА, РДА, ОТГ, освітяни зі всієї України.

Делегацію від Рівненщини очолила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, а долучились близько тридцяти учасників від області, троє з яких були спікерами конференції.

Під час свого виступу Президент України Петро Порошенко наголосив: «Цього року День знань дещо особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу.  Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа».

Глава держави подякував усім, хто готувався до «Нової української школи»: «Цілком логічно, що програма починається з найменших – першокласників і буде крок за кроком зростати разом з ними». 

Про досвід Рівненщини у впровадженні проекту розповіла голова батьківського комітету Пісківської опорної школи Ірина Процюк. Нагадаємо, це один з перших сільських навчальних закладів, оформлений відповідно до вимог Нового освітнього простору, де враховані енергозберігаючі технології.

«Будівництво нашої школи розпочалося у чистому полі. Усі розуміли, що діти – це наше майбутнє, тому від того, які умови ми, батьки та педагоги, влада створимо для їх розвитку та самовираження сьогодні – залежить завтра нашої країни. Згуртувавшись, ми побудували не тільки школу, а веселкове диво. Тут відсутні бар’єри у доступі до навчання, заклад сучасний та креативний», - розповіла Ірина Процюк.

Про практику Рівненщини щодо створення виховної системи розповіла проректор з науково-педагогічної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Гавлітіна: «Найбільш ефективною є спосіб пошуку життєвого сенсу життя. Саме Нова українська школа і націлена на те, щоб діти були свідомими патріотами, активними особистостями, успішними, позитивними, відкритими до спілкування». 

Доповідаючи про систему професійно-технічної освіти, заступник начальника управління освіти Рівненської ОДА Петро Коржевський поділився досвідом участі Рівненщини у Програмі и ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»: «Проект націлений на покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону. Було закуплено дороговартісне обладнання, створюються навчально-практичні центри галузевого призначення, серед них: будівельна галузь, ресторанний сервіс, автосервіс, швейна галузь».

«Реформа освіти – одна з фундаментальних змін в країні. І сьогодні ми маємо унікальну можливість, коли освітніми проблемами опікуються на найвищому рівні. І Рівненщина відчуває цю потужну підтримку. Державна субвенція направляється на місця і у всі класи «Нової української школи» вже закуповуються одномісні парти, комп’ютерна техніка та дидактичний матеріал», - розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ