Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

9 серпня 2018
Рівненська АЕС готова до екологічних нововведень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), планує зобов’язати виробників електроенергії публікувати інформацію про вплив на навколишнє середовище за попередній рік.

Рівненська АЕС готова до введення таких правил.

Така вимога НКРЕКП зумовлена новим законом «Про ринок електричної енергії», який почне діяти з липня 2019 року та згідно з яким електроенергетичні об’єкти різних генерацій повинні оприлюднювати на своєму веб-сайті інформацію, а саме: про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії та про вплив на навколишнє природне середовище, що спричинений виробництвом електроенергії.

Окрім того, АЕС будуть зобов’язані публікувати інформацію про забруднення води: азотом амонійним, органічними речовинами (за показниками біохімічного споживання кисню), завислими речовинами, нафтопродуктами, нітратами, нітритами, сульфатами, фосфатами і хлоридами.

«Рівненська АЕС готова до екологічних нововведень. У нас є вся необхідна інформація щодо запланованих змін. Щоквартально та щорічно відповідні звіти надаються на адреси НАЕК «Енергоатом», Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА, Головного управління статистики у Рівненській області, Рівненського обласного управління водних ресурсів. Дані нововведення дозволять вкотре довести той факт, що сьогодні атомна енергетика – це найбільш екологічно чистий вид генерації електроенергії», - підсумував начальник служби охорони навколишнього середовища (СОНС) РАЕС Олександр Горковлюк.

За словами Олександра Горковлюка, Рівненська АЕС ретельно та відповідально здійснює контроль стану навколишнього середовища у зоні розташування електростанції. Стан довкілля навколо РАЕС перебуває під пильним контролем фахівців еколого-хімічної лабораторії (ЕХЛ) СОНС, які проводять лабораторні дослідження поверхневих вод та зворотних (стічних) вод річки Стир три рази на тиждень за 25-а показниками. Контроль хімічного впливу здійснюється атестованою лабораторією РАЕС шляхом моніторингу складу зворотних вод річки до водозабору та після його скиду. Оперативний, ефективний та безперервний моніторинг за станом навколишнього середовища у зоні спостереження електростанції здійснює автоматизована система екологічного моніторингу АСКРС.

Регулярно проводяться дослідження на вміст радіоактивних речовин у водоймах, атмосфері та ґрунтах.

Усі результати аналізів ЕХЛ СОНС, зокрема відповідність екологічним нормам хімічного складу вод річки Стир у регіоні розташування РАЕС, регулярно публікуються на офіційному веб-сайті, де у режимі «онлайн» також можна переглядати показники рівня радіаційного фону у зоні спостереження електростанції.

Усі дані щодо стану навколишнього середовища як на промисловому майданчику РАЕС, так і в 30-кілометровій зоні спостереження електростанції є відкритими. Підсумки систематичного та багаторічного радіаційного та хімічного моніторингу свідчать про відсутність негативного впливу Рівненської АЕС на довкілля, а відповідно й на здоров’я населення за всю історію експлуатації електростанції.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

 

АНОНСИ ПОДІЙ

ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу»

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...