Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 листопада 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

12 липня 2018
Рівненську ОДА відвідала польська делегація Гміни Видміни

Аби підсумувати уже пророблену роботу та намітити стратегію співпраці надалі,  на Рівненщину прибула польська делегація Гміни Видміни на чолі з Головою Муніципалітету Радославом Крулем.

В Рівненській ОДА відбулася зустріч із заступником голови облдержадміністрації Світланою Богатирчук-Кривко, першим заступником голови облради Сергієм Свисталюком та заступником голови Клеванської селищної ради Володимиром Мокляком.

Нагадаємо, у 2017 році була підписана угода про міжнародну співпрацю, метою якої стало встановлення партнерських відносин між громадою Видміни та громадою Клеваня.

«Наші регіональні відносини перейшли в нову якість. Якщо раніше це було на рівні воєводства і області, повіту та району, то тепер між собою угоди підписують об’єднані громади та гміни. Як приклад – Клеванська та Бугринська ОТГ. І якщо раніше контакти були в галузі культури, освіти, спорту, то тепер перейшли на економічну складову», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

В свою чергу Радослав Круль зауважив, що співпрацею з Клеванською громадою вони задоволені, адже ОТГ має великий потенціал, а також відзначив позитивні зміни, які активно відбуваються на Рівненщині.

«Я переконаний, наше співробітництво посилиться. Ми вражені вашим Тунелем кохання, і тим як ви працюєте над залученням туристів. Ми також думаємо над тим, яким чином залучити туристів з азійських країн. Нас вражає і те, як ви вкладаєтесь у розвиток освіти, будівництво садочків і шкіл, адже насамперед важливим є не запізнитися з освітою людей. Тож розвиток такого типу співпраці важливий для нас», - розповів Голова Муніципалітету.

Гості з Польщі повідомили про найближчі плани на майбутнє, зокрема, участь клеванських дітей у місцевому святі Гміни в вересні цього року, а також налагодження молодіжного обміну.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

АНОНСИ ПОДІЙ

22 листопада

Засідання Міжнародного трейд-клубу

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Стипендії обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю

Обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...