Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 листопада 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

6 липня 2018
Держава надає кошти на бізнес-ідеї та амбіції винахідників

Реалізація бізнес-ідей та амбіцій винахідників - на Рівненщині презентували нову стратегію Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ).

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа надає фінансову підтримку  інноваційним та інвестиційним проектам, а також планує надання грантових коштів на реалізацію стартапів. Установа створена Кабінетом Міністрів України як орган управління майном Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк  презентував для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору та промпідприємств Рівненщини нову стратегію розвитку установи.

Через установу держава надає нові можливості для розвитку інноваційної діяльності підприємств різної форми власності, а також фінансову грантову  підтримку винаходів України. 

20 червня 2018 року була прийнята Постанова КМУ №500 для підтримки винахідників. Мінекономрозвитку через Державну інноваційну фінансово-кредитну установу реалізує експериментальний проект Фонду підтримки та стимулювання винахідництва, в рамках якого на конкурсній основі будуть обиратися стартапи для  надання грантових коштів.

Голова правління ДІФКУ  розповів про фінансові інструменти  для інвестиційного та інноваційного розвитку.

«Завданням Установи є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для фінансування бізнесу України. Через  електронний портал подачі проектів, що розміщений на офіційній сторінці установи sfii.gov.ua,  можна подати свою заявку на фінансування інноваційного та інвестиційного проекту. Отриману інформацію про проект опрацьовуємо, проект сегментуємо  та надаємо на розгляд міжнародним  партнерам та  інвесторам. Установа спільно з інвестором вкладає кошти у реалізацію конкретного проекту», - зазначив Володимир Ставнюк.

Ще один напрямок роботи ДІФКУ – підтримка винахідників. Держава готова підтримувати стартапи.  

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив, що нині суттєво зросли можливості підтримки суб’єктів господарювання з боку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку.

«Сьогодні держава акцентує увагу на розвитку інновацій, які сприяють  розвитку промисловості та економіки України в цілому. Існуючі  фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – це хороші можливості для підприємств області, малого та середнього бізнесу для створення нових перспективних позицій», - відзначив керівник області.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

АНОНСИ ПОДІЙ

22 листопада

Засідання Міжнародного трейд-клубу

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Стипендії обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю

Обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...