Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

15 травня 2018
У Смизькій ОТГ завершили волонтерський проект «Будуємо Україну разом»

Смизька ОТГ, що на Рівненщині, стала першою об’єднаною громадою в Україні, де реалізували проект «Будуємо Україну разом» (БУР)

Про результати роботи БУРу в Рівненській області, презентацію заходів, реалізованих у Смизькій об’єднаній громаді, розповіли організатори табору «Будуємо Україну Разом»: адміністраторка Віра Пасішнюк, координатори будівельного напрямку Ігор Мосевич та культурно-освітньої програми Олександра Теслюк.

Це перший проект БУР на Рівненщині, який реалізували Всеукраїнський  волонтерський табір, Рівненська ОДА, місцева влада, громада й бізнес за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

За словами Віри Пасішнюк, такі проекти є важливими, оскільки їх втілення потребує залучення місцевої молоді, дієвого діалогу між владою, громадою та представниками бізнесу. Спільна діяльність сприяє не лише розвитку громади, а й залученню молодих людей до громадського життя.

Організатори відмітили, що проект у Смизькій громаді став успішним. На його впровадження Міністерство спрямувало 200 тисяч гривень. Упродовж двох тижнів травня волонтери працювали у трьох напрямках. Перший – це організація молодіжного простору у смизькому парку «Дубина», там збудували літню сцену. Другий – вуличне мистецтво: створення муралів на стінах Смизької бібліотеки та на бетонних стендах у місцевому парку. І третій напрямок – це допомога трьом малозабезпеченим сім’ям із Смиги, Старої Миколаївки і Шепетина у ремонті домівок та створення літньої сцени у с.Берег.

До реалізації проекту долучилися місцеві бізнесмени, вони надали будівельні матеріали та техніку. А ще виступили спонсорами для однієї з сімей – учасників проекту.

Також учасники БУРу особливо увагу звертають на культурно-освітню складову. Багато часу відводиться для спілкування молоді, обміну досвідом, відвідування туристичних об’єктів та історичних пам’яток. Зокрема, волонтери побували в Острозі, де зустрілися з місцевими активістами.

«У нас прекрасна українська молодь. Ви робите важливу справу. Не відсиджуєтесь, не жалієтесь, а плануєте і втілюєте задумане. Ще й вселяєте іншим віру в себе», - зазначив начальник обласного управління у справах молоді і спорту Віталій Ліпський.

Нагадаємо, «Будуємо Україну Разом» – це волонтерський молодіжний проект, заснований БО «Львівська освітня фундація»у 2014 році. Щороку БУР залучає волонтерів із усієї України, щоб разом допомогти неповним, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи в різних містах України. Діяльність проекту почалася з Краматорська, де в 2014 відновили 25 квартир, зруйнованих обстрілами. З того часу БУР провів майже 40 таборів, в яких взяло участь 1400 волонтерів. Разом із ними БУР допоміг відремонтувати домівки 144 сім’ям та створив 7 молодіжних платформ.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ