Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Новини

21 березня 2018
До кінця року на Рівненщині може об’єднатися більшість громад

Про хід децентралізації в області говорили у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».  

Згідно з перспективним планом на Рівненщині заплановано 66 об’єднаних територіальних громад, зараз утворено 28. У загальноукраїнському рейтингу область на доволі високому восьмому місці. Хоча заступник голови ОДА Ігор Тимошенко вважає, що область має потенціал до поліпшення своїх показників.

«На сьогодні реформа децентралізації є пріоритетною для усіх гілок влади. На Рівненщині ще є шість районів, де з різних причин не створено жодної ОТГ. Очевидно, що до цих районів буде прикута особлива увага. Є всі можливості і сподівання, що до виборів, які будуть відбуватися у жовтні цього року, утворяться  ще ряд територіальних громад і їх стане більше тридцяти» - зазначив посадовець.

Для багатьох громад прикладом для наслідування може слугувати Бугринська ОТГ. Одна з «піонерів реформ» вона не просто демонструє хороші фінансові показники, але й є новатором у багатьох справах.

«Що таке громада у моєму розумінні? – говорить голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчик. – Це коли ми разом у пожежній команді, разом ходимо в церкву, разом думаємо як зробити життя наших людей кращим. І оце «разом» і передає суть об’єднаної громади».

Голова громади додає, що держава виконує свої зобов’язання перед ОТГ, але для успішного розвитку цього замало. Потрібно бути ініціативним, шукати додаткові шляхи фінансуванні, оптимізації тощо.

У цьому переконаний і директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий. Він відзначив, що сьогодні громади мають багато можливостей залучати додаткові кошти. Хоча внаслідок фінансової децентралізації власні доходи місцевих бюджетів  громад зросли у півтора рази, а з урахуванням відповідних трансфертів з держбюджету загальні фінансові бюджетні ресурси ОТГ збільшилися у 3-5 разів.

Нагадаємо, у 2017 році на формування інфраструктури ОТГ з державного бюджету було надано субвенцію на суму 64 млн грн. Разом з коштами, які надійшли від ДФРР та обласних бюджетів, загальна сума надходжень перевищили 100 млн грн. За ці гроші в області реалізовано близько 130 різних проектів: з енергозбереження, ремонту доріг та закладів соціальної сфери, облаштування вуличного освітлення, придбання спецтехніки для комунальних закладів тощо.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Анонси

 

Куди поїхати у липні: найцікавіші фестивалі Рівненщини

 

14-18 серпня

Всеукраїнський арт-семінар «Куст» (КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ, ПРОГРАМА)

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

http://picua.org/img/2017-11/20/wo8tbqcyr8580n5hjw4kcel07.png 

http://picua.org/img/2018-01/11/hdvt1kvboybn2uyicgplsawjx.jpg

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0833347001551949279.jpg

 

http://j-p-g.net/if/2019/03/07/0443461001551949112.jpg

 
ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ