Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

27 жовтня 2017
У Рівненській ОДА обрали 7 найкращих громадських проектів

Розвиваючі студії в інтернатах, психологічна служба для учасників АТО, громадський рух на Демидівщині, навчання демократії у Гощі – ці та інші проекти громадських організацій отримають бюджетні гроші.

Так, за результатами обласного конкурсу 300 тисяч гривень на реалізацію своїх ініціатив отримають 7 громадських та благодійних організацій.

Ці кошти буде спрямовано на розвиток громадянського суспільства на території Рівненщини. Зокрема, більшість проектів будуть реалізовуватися саме в районах області та охоплюють категорію сільських жителів.

Так, активісти з ГО «Сприяння розвитку села» планують активізувати громадський рух на Демидівщині. Волонтери з Гощі - навчатимуть молодь свого району захищати свої права та інтереси демократичним шляхом. У Рівному, Дубно та Костополі активісти «Громадянської мережі ОПОРА» планують підвищувати рівень комунікацій між владою та громадою.

Представники «Рівненської федерації малого та середнього бізнесу «Єдність» візьмуться за підвищення рівня комп’ютерної грамотності, вмінь та навичок у сфері е-демократії.

«Фонд молодіжних ініціатив «Крила» реалізовуватимуть свій проект, який має інклюзивний напрямок. А саме, в інтернатах області проводитимуть серію навчальних та розвиваючих студій «Я можу» із залученням дітей та молоді різних соціальних груп, аби адаптувати підлітків до «дорослого» життя.

Також благодійники організації «Мережа 100% життя Рівне» кошти обласного бюджету хочуть витратити на підготовку фахівців у сфері охорони здоровя та соціального захисту населення для покращення надання якісної паліативної допомоги.

Свій успішний досвід створення мережі соціальних працівників при селищних радах для допомоги учасникам АТО і членам їх сімей у Рівненському районі ГО «Психологічна служба Євромайдану» хоче перенести на всю область.

Нагадаємо, обсяг бюджетного фінансування проекту не перевищує 49,5 тисяч гривень, що становить 75% від загальної суми кошторису. Решта  25% має надати громадська організація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

 

 

АНОНСИ ПОДІЙ

ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу»

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...