Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 червня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

20 березня 2017
Ключовою реформою на поточний рік залишається антикорупційна реформа

 

Україна просунулася у питанні боротьби з корупцією, однак продовження цієї боротьби та подальша реалізація антикорупційної реформи залишаються одними з важливих завдань у 2017 році, переконаний Президент Петро Порошенко.

«Ключовою реформою на поточний рік залишається реформа антикорупційна. Корупцію теж є всі підстави розглядати як загрозу економічному зростанню і національній безпеці», - сказав Глава держави на п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

Петро Порошенко констатував: в Україні вже запрацювала антикорупційна інфраструктура – Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Агентство із запобігання корупції розпочали свою роботу. Всі вони, разом із Службою безпеки України та Національною поліцією, прокуратурою спільно проводять роботу у напрямку боротьби з корупцією. «Втім, я принципово не хочу ділити правоохоронні органи на нові й старі, хороші й погані. Всі вони роблять спільну справу, і позитивні зрушення очевидні зараз», - зауважив Президент.

Важливим кроком у напрямку подолання хабарництва та прозорості роботи органів влади, Глава держави назвав запровадження обов’язкового електронного декларування.

«Стартувала система, багато хто не вірив, що це вдасться, система електронного декларування. Статками політиків шоковане все суспільство, в тому числі і я, як людина, яка всі свої гроші заробила за багато років важкої і ризикованої праці у сфері бізнесу. Але, з іншого боку, не забуваймо, що раніше у нас це все приховувалося від суспільства. І сьогодні ми переконливо і твердо продемонстрували відкритість і прозорість», - сказав Петро Порошенко.

«Ми зробили важливий стратегічний крок в безпосередній боротьбі з корупцією і у формуванні нової, антикорупційної політичної культури», - також підкреслив він.

Посилення боротьби з корупцією позитивно оцінило і керівництво проекту «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні», однак її треба продовжувати та посилювати, переконаний Президент.

Ефективним способом боротьби з корупцією, на думку Петра Порошенка, є не лише кроки із затримання хабарників, а й «зняття того ґрунту, з якого вона проростає»: зменшення ролі держави в економіці, позбавлення чиновників впливу на бізнес-процеси, впровадження електронних форм урядування, управління та спілкування підприємця з державними органами. Не менш важливим у цьому контексті є і формування незалежної судової системи, наголосив Глава держави.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України 
  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

АНОНСИ ПОДІЙ

23-24 червня

Обласний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior-Україна»

 

26 червня

11.00 – прес-конференція щодо виконання рішення Рівненського міського суду у справі за позовом ТзОВ «ВП «Акватон» до Рівненського ЦГМ

 

 

Анонс культурно-мистецьких подій на червень

Фестивалі 2018

ОГОЛОШЕННЯ

Інформація про продитячі заклади оздоровлення та відпочинку, санаторії Рівненської області

Конкурс проектів з енергоефективності

«Гаряча лінія» для суб'єктів підприємницької діяльності– (0362) 695 215

Гаряча лінія

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...