Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 березня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
Новини

16 лютого 2017
Рівненські медійники стали лауреатами Національної премії

У Рівному нагородили лауреатів Національної премії для журналістів економічного напряму «MEDIA etc.».

Премію заснували для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки.

Її засновники - громадські організації «Інститут податкових реформ» та«Громадське радіо».

Загалом, на журналістський Конкурс було подано 106 робіт майже з усіх регіонів України. Для найбільш об’єктивної оцінки залучено найкращих та незаангажованих експертів, редакторів, творчу групу, журі.

Так, відзнаку та грошову премію у розмірі 1100 гривень отримала і рівненська журналістка Інна Омелянчук - за роботу ««Гордієв вузол» для селян» (газета «Рівненський кооператор»).

Світлану Мельник відзначено Подякою за участь (публікація «Рівненських підприємців зобов'яжуть встановити касові апарати» на  інтернет-порталі «ОГО»).

Крім того, Подяки за співпрацю отримали заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко та колектив інтернет-порталу «ОГО» на чолі з головним редактором – Віталієм Голубєвим. 

Також організатори Конкурсу вручили Диплом експерта викладачу НУ «Острозька академія» Людмилі Супрун, яку вони залучили для оцінювання робіт учасників. А колектив Університету на чолі з ректором Ігорем Пасічником нагородили Подякою.

За словами голови оргкомітету Олени Хотенко, Рівненська область особливо відкрито та прозоро віднеслася до проведення Конкурсу.

«В ОДА зацікавилися та відгукнулися, розповсюдили матеріали про Конкурс, охопили медіа-спільноту, а журналісти активно подавали роботи. Такий підхід, така взаємодія влади та журналістів буде основою для майбутніх конкурсів, такий тандем приведе до якісної співпраці», - зазначила Олена Хотенко.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 
 
 

 

 

 
 

 Інвестиційна карта Рівненщини Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Версія для людей із вадами зору

         Версія для людей з вадами зору

Анонси подій 

 

28 березня – 2 квітня

Візит делегації з м.Сватово Луганської області

 

28 – 31 березня

Участь заступника голови ОДА, члена української делегації Світлани Богатирчук-Кривко в роботі 32-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних Влад Ради Європи (Франція, м.Страсбург)

 

28 березня

14.00 – Засідання громадської ради при Рівненській ОДА (к. № 201)

 

9 березня – 7 квітня

Функціонування виставки архівних документів у рамках відзначення в області 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Гаряча лінія 

РОБОТА «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» (0800500078) РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Децентралізація на Рівненщині

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/baner05082014.gif 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

Оголошення

 

 

 СБУ звертається до мешканців з проханням бути пильними...

Детальніше ...

 

СБУ проводить прийом громадян щодо звільнення полонених, заручників... Детальніше ...