ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Звіт про роботу громадської ради при Гощанській райдержадміністрації за 2012 рік


Звіт про роботу громадської ради

при Гощанській райдержадміністрації за 2012 рік

 

 Громадська рада при Гощанській райдержадміністрації була сформована у лютому 2011 року у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формування та реалізації державної політики». Основною метою громадської ради є здійснення координаційних заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості в діяльності цих органів.

Громадська рада є консультативно-дорадчим органом при районній державні адміністрації. В своїх діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами.

Громадська рада працювала в поточному році згідно визначеного і прийнятого плану. Районною державною адміністрацією надана необхідна допомога в організаційному становленні, забезпеченні приміщенням, телефонним зв`язком, публічним представленням, створенням рубрики на веб-сторінці Гощанської РДА (офіційний веб-сайт Рівненської ОДА, адреса www.rv.gov.ua/sitenew/goschansk).

Проведено 4 засідання громадської ради, під час яких розглядалися питання організаційного, соціального, господарського, земельного характеру. В розгляді даних питань взяли участь і надали необхідну інформацію представники відповідних відділів і управлінь райдержадміністрації. А саме на засіданнях громадської ради були розглянуті такі питання:

  1. Про визначення порядку денного та дат проведення засідань Громадської ради.
  2. Про проект реформування пенсійного законодавства України.
  3. Про стан реалізації Закону України „Про доступ до публічної інформації”.
  4. Про проект плану заходів з реалізації Міжнародної ініціативи «Партнерство. Відкритий Уряд».
  5.   Про положення Закону України «Про громадські об'єднання», що вводиться в дію з 1 січня 2013 року.
  6. Про результати діяльності Уряду у 2011 році, здобутки у реалізації системних реформ.
  7.  Про соціальні ініціативи Президента України.

Інформаційне висвітлення роботи громадської ради відбувалось накопиченням матеріалів на веб-сторінці Гощанської РДА та висвітленні їх на сторінках районної громадсько-політичної газети «Рідний край». Громадська рада працювала на рівні максимальної участі всіх представлених членів та в умовах раціональної колегіальності.

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ