ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 2018 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 22 лютого 2019 року

Номер: 59

Дата оприлюднення: 22.02.2019

 

 

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 2018 рік

 

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2018 рік та з метою забезпечення подальшого економічного зростання та підвищення життєвого рівня населення, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Рекомендувати Гощанській ДПІ Рівненського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області:

1) забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, покращення стану фінансової дисципліни платників;

2) вжити вичерпних заходів щодо зменшення заборгованості зі сплати податкових та інших обов’язкових платежів.

 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) посилити контроль за недопущенням росту дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів;

2) забезпечити цільове та своєчасне використання субвенцій, що виділяються району з державного бюджету.

 

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) вжити ефективних заходів щодо дотримання державних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня оплати праці;

2) не допускати утворення заборгованості щодо виплати заробітної плати в установах, підприємствах та організаціях району.

 

4. Відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та  агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з сільськогосподарськими підприємствами району:

1) забезпечити подання прогнозованої структури посівних площ на 2019 рік;

2) вжити системних організаційних та інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо залучення коштів, передбачених Державним бюджетом України на 2019 рік для державної підтримки агропромислового комплексу;

3) сприяти сільськогосподарським виробникам в закупівлі необхідної кількості мінеральних добрив, насіння, засобів захисту та інших матеріально-технічних ресурсів, необхідних для проведення комплексу весняно-польових робіт;

4) продовжувати роботу щодо збільшення посівних площ з виробництва органічної сільськогосподарської продукції;

5) провести інформаційні заходи щодо підвищення ефективності ведення сільськогосподарського виробництва для членів особистих селянських господарств та фермерів району;

6) провести аналіз діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в районі та сприяти активізації їх роботи.

 

5. Відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та  агропромислового розвитку райдержадміністрації з метою залучення коштів державного бюджету у 2019 році на підтримку фермерів, проаналізувати діяльність фермерських господарств та зорієнтувати фермерів на подання документів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

 

6. Відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та  агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з виконкомами сільських, селищної рад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації відслідковувати інформацію щодо оголошення грантових проектів міжнародної технічної допомоги та повідомляти зацікавлених про умови її надання.

 

7. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 червня 2019 року.

 

8. Відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 30 червня 2019 року.

 

9. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 26 лютого 2018 року №127 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 2017 рік», від 01 травня 2018 року №255 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за І квартал 2018 року», від 30 липня 2018 року №436 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджет за І півріччя 2018 року», від 31 жовтня 2018 року №613 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 9 місяців 2018 року».

 

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                     Ю.КОВАЛЬЧУК

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ