ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан призначення житлових субсидій у період 2018-2019 рр. в Гощанському районі


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 4 червня 2019 року

Номер: 145

Дата оприлюднення: 04.06.2019

 

 

Про стан призначення

житлових субсидій у

період 2018-2019 рр.

в Гощанському районі

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»,  враховуючи підсумки роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та прискорення розв’язання існуючих проблем:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) тримати на постійному контролі стан призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», 

2) постійно проводити роз'яснювальну роботу серед населення щодо змін в призначенні та наданні населенню житлових субсидій ;

3) здійснити розрахунок на наступний період для домогосподарств, які отримують житлову субсидію у поточному періоді.

2. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад:

1) надавати методичну допомогу з питань роботи із зверненнями громадян щодо призначення житлових субсидій;

2) на запит управління соціального захисту населення у п’ятиденний термін з дня його отримання подавати відомості про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

3. Виконавцям про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію до 01 січня 2020 року.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 05 січня 2020 року.

5. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова адміністрації                                                         Ю.КОВАЛЬЧУК

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ