ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Гощанському районі на період до 2022 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 3 червня 2019 року

Номер: 141

Дата оприлюднення: 03.06.2019

 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Гощанському районі на період до 2022 року

 

 

         Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 120-р «Про схвалення Стратегії розвитку національної системи крові на період до 2022 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації», розпорядження голови облдержадміністрації від 06 травня 2019 року № 420 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Рівненській області на період до 2022 року», з метою впровадження  національної системи крові в Гощанському районі:

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Гощанському районі на період до 2022 року,            (далі - план заходів), що додається.

2. Гощанській центральній районній лікарні:

забезпечити виконання плану заходів;

про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 січня щорічно.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації під час внесення змін до районного бюджету передбачати кошти для реалізації плану заходів в межах наявних фінансових ресурсів.

 4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                    Ю.КОВАЛЬЧУК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Гощанської районної

державної адміністрації

03.06.2019 № 141

 

 

ПЛАН

заходів щодо реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Гощанському районі на період до 2022 року

  

 

1. Забезпечити функціонування в Гощанському районі оновленої системи крові після її впровадження Міністерством охорони здоров’я України.

Гощанська центральна районна лікарня.

Постійно.

 

2. Утворити  лікарняний трансфузіологічний комітет як дорадчий орган центральної районної лікарні з питань реалізації Стратегії розвитку національної системи крові в Гощанському районі на період до 2022 року.

Гощанська центральна районна лікарня.

ІV квартал 2019 року.

 

3. Створити банк крові як структурний підрозділ Гощанської центральної районної лікарні.

Гощанська центральна районна лікарня, фінансове управління райдержадміністрації.

ІV квартал 2019 року.

 

4. Визначити ефективні механізми співпраці з комунальним підприємством «Рівненський обласний центр служби крові» Рівненської обласної ради щодо обміну інформацією про запаси компонентів донорської крові та їх  клінічного використання.

Гощанська центральна районна лікарня.

І квартал 2020 року.

 

    5. Впровадити в Гощанській центральній районній лікарні автоматизовану систему для здійснення оперативного контролю за компонентами крові (ідентифікацією донора, донацією кожного окремого компонента, ідентифікацією трансфузії компонента крові та реципієнта, формуванням документації).

Гощанська центральна районна лікарня.

ІV квартал 2019 року.

 

6. Забезпечувати оптимізацію використання наявних фінансових ресурсів шляхом запровадження сучасних технологій та методів роботи.

Гощанська центральна районна лікарня.

2019 - 2022 роки.             

 

  

  

Головний лікар Гощанської

центральної районної лікарні                                                         Г.КОЗЯР-ГРИЦАК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ