ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження плану заходів на 2019 – 2020 роки з реалізації в Гощанському районі Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 22 квітня 2019 року

Номер: 106

Дата оприлюднення: 22.04.2019

 

 

 

 

Про затвердження плану заходів

на 2019 – 2020 роки з реалізації в

Гощанському районі Стратегії

державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року

 

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №56-р «Про затвердження плану заходів на 2019 – 2020 роки з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», розпорядження голови облдержадміністрації від 28 березня 2019 року №270 «Про затвердження плану заходів на 2019 – 2020 роки з реалізації в Рівненській області Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», з метою удосконалення системи взаємодії державних органів, підприємств, установ, організацій у сфері боротьби з наркоманією, незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, здійснення превентивних заходів:

1. Затвердити план заходів на 2019 – 2020 роки з реалізації в Гощанському районі Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року (далі – план заходів), що додається.

2. Виконавцям про хід виконання плану заходів інформувати райдержадміністрацію щороку до 20 грудня.

3. Комунальному некомерційному підприємству «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечити узагальнення інформацій про хід виконання плану заходів щороку до 30 грудня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

Голова адміністрації                                  Ю.КОВАЛЬЧУК

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

22.04.2019 № 106

 

 

План заходів

на 2019 – 2020 роки з реалізації в Гощанському районі Стратегії

державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року

 

Профілактика наркозалежності та запобігання

незаконному вживанню наркотиків

 

 

1.                              Проводити моніторинг заходів профілактики вживання психоактивних речовин і психічних розладів внаслідок вживання психоактивних речовин, за результатами якого розробити пропозиції щодо удосконалення їх організації.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська

центральна районна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

2.                              Підготувати та провести з використанням засобів масової інформації відомості про небезпеки, пов’язані із вживанням психоактивних речовин, а також про методи профілактики психічних розладів, пов’язаних із таким вживанням.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, Гощанське відділення поліції Острозького ВП ГУНП в Рівненській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

3.                              Забезпечити заклади освіти, заклади оздоровлення та відпочинку дітей, розважальні заклади достатньою кількістю інформаційної та методичної літератури для проведення заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, зокрема в місцях дозвілля дітей та молоді, у тому числі під час оздоровлення (лекцій, бесід, конференцій, зустрічей, засідань за круглими столами тощо).

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

Подолання стигматизації та забезпечення захисту прав осіб,

які вживають психоактивні речовини

 

4.                              Організувати проведення за участю громадськості інформаційно-роз'яснювальних семінарів і тренінгів для службовців органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, працівників освіти, правоохоронних органів, медичних, педагогічних та соціальних працівників з метою запобігання та протидії дискримінації, формування толерантного ставлення до осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Гощанське відділення поліції Острозького ВП ГУНП в Рівненській області

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

Лікування та реабілітація

 

5.                              Дотримуватись стандартів надання медичної допомоги особам з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, об’єднані територіальні громади

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

6.                              Затвердити накази щодо впровадження комплексно-інтегрованої медичної допомоги для лікування осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин на рівні первинної медичної допомоги.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, об’єднані територіальні громади

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

7.                              Впровадити комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності програм замісної підтримувальної терапії щодо формування єдиної взаємозв’язаної лікувально-реабілітаційної системи як поетапного процесу повернення особи, яка вживає психоактивні речовини, до суспільного життя та забезпечити надання соціальної реабілітації, соціальних, юридичних та послуг з працевлаштування.

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня

 

Упродовж 2019 – 2020 років.

 

8.                              З метою виконання заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та подальшого розширення лікування замісною підтримувальною терапією осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин впровадити проект «Інтеграція лікування наркозалежності та ВІЛ/СНІД в закладах первинної медико-санітарної допомоги Гощанського району».

 

Комунальне некомерційне підприємство

«Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Гощанська центральна районна лікарня, об’єднані територіальні громади

 

Упродовж 2019 року.

 

 

 

 

Головний лікар

комунального некомерційного підприємства

«Гощанський районний центр первинної

медико-санітарної допомоги» Т. ПОЛІЩУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ