ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої владивиконкомом Майківської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 23 квітня 2019 року

Номер: 111

Дата оприлюднення: 23.04.2019

 

Про результати комплексного вивчення виконання

делегованих повноважень органів виконавчої влади

виконкомом Майківської сільської ради

 

З метою активізації роботи виконкому Майківської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

1. Виконавчому комітету Майківської сільської ради:

1) До 01 червня  2019 року розглянути акт перевірки стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади на засіданні виконавчого комітету сільської ради.

2) Систематично заслуховувати звіти членів виконавчого комітету про виконання покладених на них обов’язків та звіти керівників підприємств, установ, організацій підвідомчої території.

3) Заслуховувати на засіданнях виконкому сільської ради питання виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров’я.

4) Проводити активну роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері культури, освіти, молоді та спорту.

5) Систематично заслуховувати питання медичного обслуговування учнів Майківського НВК на засіданнях виконкому.

6) Активізувати роботу щодо здійснення закупівель товарів, робіт, послуг через систему електронних закупівель ProZorro.

7) Активізувати роботу адміністративної комісії при виконкомі.

8) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету та відшуковувати додаткові шляхи його поповнення.

9) Сприяти дільничному офіцеру поліції Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області в матеріально-технічному забезпеченні.

10) З метою забезпечення неухильного виконання вимог чинного законодавства у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, техногенної безпеки та аварійно-рятувальної справи, протягом другого кварталу 2019 року:

доопрацювати документацію об’єктової  комісії з питань надзвичайних ситуацій, план реагування органів управління та сил у разі виникнення надзвичайної ситуації;

уточнити схему організації оповіщення;

оновити наочну агітацію консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру;

забезпечити працівників сільської ради засобами радіаційного та хімічного захисту.  

11) Забезпечити належне утримання сміттєзвалища, зокрема, вчасне підгортання побутових відходів, недопущення засмічення полів, що прилягають до нього.

12) Вирішити питання роздільного способу збору та вивезення із населених пунктів твердих побутових відходів.

13) Вирішити питання щодо виготовлення містобудівної документації с.Майків.

14) Вишукати можливості для відведення окремого приміщення (кабінету) для зберігання архівних документів.

15) Тримати на постійному контролі виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян.

16) Спільно з Гощанським відділенням поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області тримати на постійному контролі питання дотримання обмеження продажу алкогольних напоїв на території Майківської сільської ради.

17) Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 вересня  2019 року.

 

2. Рекомендувати Майківському сільському голові Пивоварчук Г.Я. пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Парфьонову І.В.

 

 

Голова райдержадміністрації                             Ю.КОВАЛЬЧУК

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ