ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 1 лютого 2019 року

Номер: 36

Дата оприлюднення: 01.02.2019

 

 

 

Про районну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії

 

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами та з метою упорядкування розрахунків споживачів, у тому числі і бюджетної сфери району, за використані енергоносії та стабілізації фінансового стану енергопостачальних підприємств:

1. Затвердити:

склад районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (далі - Комісія) згідно з додатком;

Положення про районну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, додаток 4 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2012 року № 130 «Про затвердження складу комісій, комітетів та інших дорадчих органів при райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                       Ю.КОВАЛЬЧУК

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови райдержадміністрації

01.02.2019 № 36
СКЛАД

районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії

 

Ястремський Юрій Вілійович

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Супрунець Леонтій Володимирович

- начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту  райдержадміністрації, заступник голови комісії

Козлюк Лариса Мирославівна  

головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії

Дем’янович Володимир Володимирович

- начальник відділу по роботі зі споживачами Гощанського району абонентної служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» (за згодою)

Івасюк Анатолій Павлович

- начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

Козяр-Грицак Галина Володимирівна

- головний лікар Гощанської центральної районної лікарні

Луцик Олег Валерійович

- заступник начальника з комерційних питань Гощанського РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» (за згодою)

Назарчук Людмила Петрівна

 

- начальник фінансового управління райдержадміністрації

Савонік Олексій Максимович

- начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Сачук Олександр Пилипович

- директор КП «Політ» Тучинської сільської ради (за згодою)

Поліщук Тетяна Віталіївна

- головний лікар комунального некомерційного

підприємства «Гощанський районний центр 

первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства та цивільного захисту

райдержадміністрації                                                       Л.СУПРУНЕЦЬ           

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Гощанської районної державної адміністрації

01.02.2019 № 36

 

Положення

про районну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії

 

Районна спеціальна комісія з питань розрахунків за спожиті енергоносії (далі - Комісія) є постійно діючим органом, який координує діяльність місцевих органів виконавчої влади, пов’язану із забезпеченням своєчасних та у повному обсязі розрахунків споживачів району за використані енергоносії і надані житлово-комунальні послуги.

Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, цим Положенням та нормативно-правовими актами, які регулюють питання розрахунків за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги.

Основним завданням Комісії є контроль та упорядкування розрахунків споживачів, у першу чергу бюджетної сфери та підприємств і організацій житлово-комунального господарства району, за використані енергоносії і надані житлово-комунальні послуги, а також вжиття заходів щодо стабілізації фінансового стану енергопостачальних підприємств і надійного газо-та електропостачання і забезпечення послуг з водопостачання та водовідведення.

Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

готує і подає голові райдержадміністрації пропозиції щодо визначення прав і обов’язків у цій сфері місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій;

здійснює аналіз поточної оплати за використані енергоносії споживачами, у тому числі й бюджетної сфери району;

вживає заходи щодо стабілізації фінансового стану енергопостачальних підприємств і надійного газо- та електропостачання;

координує діяльність місцевих органів виконавчої влади з питань розроблення та виконання цільових і науково-технічних програм і заходів щодо покращення оплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

Комісія має право:

заслуховувати звіти керівників (представників) місцевих органів виконавчої влади з питань щодо упорядкування розрахунків споживачів за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги і давати їм відповідні доручення;

одержувати від місцевих органів виконавчої влади матеріали і документи, необхідні для вирішення питань, які вона розглядає, у межах своєї компетенції;

розглядати матеріали про причини виникнення заборгованості за спожиті енергоносії та вносити пропозиції щодо персональної відповідальності керівників бюджетних установ і організацій та керівників комунальних підприємств за ухилення від повних та своєчасних розрахунків за спожиті природний газ, воду та електричну енергію і недотримання встановлених режимів використання енергоносіїв.

Головою Комісії за посадою є перший заступник голови районної державної адміністрації, який згідно з розподілом функціональних повноважень здійснює контроль за повними та своєчасними розрахунками за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

Роботою Комісії керує її голова, а у разі відсутності голови – заступник голови Комісії. Голова, заступники і загальний склад Комісії затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Голова Комісії має право приймати рішення в межах повноважень Комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

Комісія проводить засідання в міру необхідності, але не менше одного разу на два місяці, а також вносить пропозиції голові комісії щодо необхідності проведення чергового засідання. Рішення Комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів з числа присутніх її членів і оформляється протоколом, який підписується головою та секретарем Комісії.

Рішення Комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання місцевими органами виконавчої влади, бюджетними установами та організаціями, комунальними підприємствами і організаціями тощо.

У період між засіданнями, а також у разі загрози виникнення надзвичайного становища, що спричинено незадовільним рівнем проведених розрахунків за використані енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, голова Комісії має право приймати рішення самостійно. Ці рішення розглядаються на наступному засіданні Комісії та оформляються відповідним протоколом.

До виконання завдань Комісії можуть залучатися у встановленому порядку спеціалісти різного фаху, виходячи з характеру та складності вирішуваних питань.

 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства та цивільного захисту

райдержадміністрації                                                      Л.СУПРУНЕЦЬ 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ