ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про організацію військового обліку, бронювання військовозобов’язаних, виконання військово-транспортного обов’язку в районі у 2018 році


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 14 січня 2019 року

Номер: 13

Дата оприлюднення: 14.01.2019

 

 

Про організацію військового обліку, бронювання військовозобов’язаних,  виконання військово-транспортного обов’язку в районі у 2018 році

 

Відповідно до вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанов Кабінету Міністрів України  від 04 лютого 2015 року №45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час», від 07 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації військового обліку призовників і військовозобов’язаних» (далі - Порядок), розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 07 лютого 2018 року №74 «Про стан військового обліку на території Рівненської області у 2017 році та завдання щодо його поліпшення у 2018 році», з метою функціонування системи  військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов'язку і дотримання ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов'язаних, які підлягали призову у разі мобілізації, та у відповідності до інформації щодо стану військового обліку на території району:

 

1. Взяти до відома інформацію Гощанського об’єднаного  районного військового комісаріату про стан військового обліку на території Гощанського району  Рівненської області у 2018 році.

Визначити кращими з ведення військового обліку і бронювання за підсумками 2018 року:  комунальне некомерційне підприємство «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», центральна районна лікарня, Горбаківська, Симонівська, Тучинська, Малинівська сільські ради.

 

В гіршу сторону по веденню військового обліку відмітити: ТОВ «Медовий край», ПрАТ «Гощанський завод продтоварів», Бабинська та Бугринська сільські ради.

 

2. Сільським, селищному головам, керівникам підприємств, установ та організацій району  активізувати роботу щодо приведення документів з питань військового обліку у відповідність  до законодавства.

 

3. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату районної державної адміністрації забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в апараті районної державної адміністрації, відповідно до вимог законодавства з військового обліку.

 

4. Головним лікарям Гощанської центральної районної лікарні та комунального некомерційного підприємства «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в межах компетенції здійснювати контроль за виконанням лікувальними закладами обов'язків, визначених законодавством з питань військового обліку.

 

5. Сектору мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації на підставі інформації та пропозицій, наданих Гощанським об’єднаним районним територіальним центром комплектації та соціальної підтримки, підготувати до 20 січня 2019 року проект розпорядження голови Гощанської районної державної адміністрації щодо завдань з функціонування системи військового обліку в районі на 2019 рік.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                Ю.КОВАЛЬЧУК

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ