ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Формування нового складу громадської ради


ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Орієнтовна дата проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Гощанській районній державній адміністрації відбудуться 12 квітня (п’ятниця) 2019 року за адресою: смт.Гоща, вул .Незалежності, 72 (зал засідань) об 11.00 год.

Громадська рада при районній державній адміністрації як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, в паперовому та електронному вигляді (формат .doc).

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності), в паперовому та електронному вигляді (формат.doc).

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразок заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї розміщено на офіційній веб-сторінці районної державної адміністрації у рубриці «Громадська рада», підрубрика «Формування нового складу громадської ради» (http://www.rv.gov.ua/sitenew/goschansk/ua/12255.htm).

Документи приймаються ініціативною групою до11 березня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 10.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 за адресою: смт.Гоща, вул. Незалежності, 72, відділ діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Богачова Алла Феофілівна, тел. 2-15-82.

 

Зразки документів:

Зразок заяви 2019

Зразок біографічної довідки  2019

Зразок інформації про діяльність ІГС 2019

Зразок рішення ІГС 2019

Зразок інформації про згоду 2019

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

від 13 лютого 2019 року

№49

 

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Гощанській райдержадміністрації

 

 

     Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою формування громадської ради при райдержадміністрації для залучення громадян до управління державними справами, врахування суспільної думки при прийнятті управлінських рішень:

 

     1. Створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Гощанській райдержадміністрації (далі ініціативна група) та затвердити її персональний склад згідно з додатком.

 

      2. Ініціативній групі провести відповідну роботу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства та формування нового складу громадської ради при Гощанській районній державній адміністрації.

 

     3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Гоменюка Т.Т.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                  Ю.КОВАЛЬЧУК


 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

13 лютого 2019 року № 49

 

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Гощанській райдержадміністрації

 

Гоменюк Тарас Тарасович

 

- заступник голови райдержадміністрації, голова ініціативної групи,

Богачова Алла Феофілівна

 

- головний спеціаліст відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату райдержадміністрації, секретар ініціативної групи

Члени ініціативної групи

Кравчук Юлія Петрівна

 

- голова Гощанської районної організації профспілки працівників культури (за згодою)

 

Музичук Мілія Нургаязівна

- голова Гощанської районної організації ветеранів України (за згодою)

 

Повар Ірина Андріївна

 

- редактор районної газети «Рідний край» (за згодою)

 

 

 

 

Начальник відділу діловодства,

організаційно-інформаційного

забезпечення та звернень громадян                                             Л.ЄРЕМЕЄВА
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ