ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Звернення 2


ГРОМАДСЬКА РАДА

при Гощанській районній державній адміністрації

 

від 25 квітня 2017 року № 2

Директору Рівненського обласного виробничо комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства  «Рівнеоблводоканал»

А.П.Караушу

 

Голові Рівненської обласної ради М.М.Драганчуку

 

Голові Гощанської районної ради О.М.Поліщуку

 

Голові Гощанської районної державної адміністрації Ю.Д.Ковальчуку

 

ЗВЕРНЕННЯ

Під час чергового засідання громадської ради порушувалось питання про аварійний стан центральної каналізаційної системи на вулиці Костомарова в смт.Гощі та необхідність її капітального ремонту. Було зазначено, що ця гілка каналізаційної мережі починається з території центральної районної лікарні й проходить більшістю вулиць райцентру, а отже нею користується майже половина мешканців Гощі.

Колекторна система виготовлена з глиняних труб, термін придатності яких уже давно закінчився: труби втратили міцність та зруйнувалися. Однак, висновок про непридатність каналізаційної мережі можна зробити лише провівши інженерно-геодезичні роботи, обстеживши колодязі.

Найбільше колодязів розміщено на вулиці Костомарова. Мешканці вулиці неодноразово потерпали від аварійних проривів водопровідно-каналізаційної системи. Поблизу колодязів земля просідає й утворюються величезні, небезпечні ями.

Після неодноразових звернень до Гощанської районної дільниці «Рівнеоблводоканалу» проводились відповідні роботи, в основі яких були лише «косметичні» ремонти аварійної ділянки, хоча ця ділянка давно потребує капітального ремонту.

Слід зазначити, що саме на вулиці Костомарова розміщується станція знезалізнення, специфіка роботи якої передбачає щоденні зливи води саме в цю каналізацію. Проте вона не розрахована на таке навантаження. Окрім цього, до станції час від часу приїжджає важка техніка задля ремонту водоканалізаційної системи. Це позначається як на дорожньому покритті, так і на амплітуді впливу на каналізаційну систему з глиняних труб.

Від аварійного стану згаданої каналізаційної ділянки також потерпає приміщення Гощанського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Через постійно високий рівень води в колодязі стічними водами часто підтоплюється підвал приміщення, що негативно впливає на водопостачання центру і роботу працівників.

Від імені громадськості району просимо звернути увагу на стан водопровідно-каналізаційної системи в селищі Гоща, оскільки без належних ремонтних заходів вона й далі руйнуватиметься, а отже спричинятиме ще серйозніші проблеми з водопостачанням та водовідведенням.

Наполегливо просимо розглянути можливість капітального ремонту водопровідно-каналізаційної системи по вулиці Костомарова у Гощі та спільними зусиллями вирішити цю проблему.

Інформацію прошу надати у визначений законодавством термін на електронну адресу: vir4yk@ukr.net.

 

 

 

Від імені Громадської ради

голова Громадської ради                                                              Віра Мельник

+38(097)7060039

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ