ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 січня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Функціональні повноваження голови РДА


Голова районної державної адміністрації

КОВАЛЬЧУК ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ

 

         Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на райдержадміністрацію завдань та здійснення її повноважень.

         Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами, іншими особами як в Україні, так і за її межами.

         Забезпечує дотримання Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України та виконання доручень і розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

         Спрямовує і координує діяльність першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників органів виконавчої влади району.

         Утворює, реорганізовує, ліквідовує відповідно до законодавства структурні підрозділи районної державної адміністрації.

         Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби і комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції, персональний склад.

         Видає у межах своїх повноважень розпорядження.

         Інформує обласну державну адміністрацію та населення про суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне становище в районі, про стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

         Організовує в установленому порядку складання проектів бюджету та програм соціально-економічного розвитку району, подає їх на розгляд районній раді, організовує виконання бюджету і затверджених районною радою програм, звітує перед нею про їх виконання.

         У межах затверджених бюджетів виступає розпорядником коштів райдержадміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

У межах, визначених Конституцією і законами України, забезпечує здійснення державного контролю за станом фінансової дисципліни, обліку і звітності, виконанням державних контрактів, зобов'язань перед бюджетом.

         Призначає на посади та звільняє з посад першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до статей 10 і 11 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

         Призначає на посади і звільняє з посад керівників та працівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

         Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління районної державної адміністрації, або уповноважує на це своїх заступників.

         Погоджує в установленому порядку призначення на посади і звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, крім керівників установ, підприємств і організацій Збройних Сил, інших військових формувань України.

Затверджує положення про апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації.

Звертається до суду щодо визнання недійсними актів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств (об'єднань), організацій і установ, які обмежують повноваження районної державної адміністрації.

         Організує роботу щодо здійснення в районі державної політики з питань обороноздатності та розбудови Збройних Сил України, забезпечує загальне керівництво мобілізаційною підготовкою та цивільним захистом.

         Координує роботу із здійснення заходів щодо громадської безпеки, охорони громадського порядку, боротьби із злочинністю, в межах повноважень вживає заходи щодо дотримання антикорупційного законодавства, запобігання та виявлення корупції.

         Здійснює державну політику у сфері охорони державної таємниці. Організовує і контролює діяльність режимно-секретних органів.

         Проводить особистий прийом громадян, розглядає їх звернення.

На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, щорічного послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання, власних і делегованих повноважень видає розпорядження.

         Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

 

         Виконуючи функціональні повноваження, голова райдержадміністрації:

 

         1. Здійснює керівництво:

         Сектором мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

         Сектором контролю апарату райдержадміністрації

         Фінансовим управлінням райдержадміністрації

         Відділом правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації

                  

Архівним відділом райдержадміністрації

 

         2. Координує діяльність з:

         Гощанським відділенням поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

         Управлінням Служби безпеки  України в Рівненській області

        

         3. Очолює :

          комісію із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

         постійно діючу комісію з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів

постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації

 

         4. Забезпечує зв'язок з:

         Прокуратурою району
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"