ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районну програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг на 2017-2019 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 28 грудня 2016 року

Номер: 586

Дата оприлюднення: 30.12.2016

 

Про районну програму фінансового забезпечення

компенсаційних виплат за пільговий проїзд

окремих категорій громадян, надання пільг з

оплати послуг зв’язку та інших передбачених

законодавством пільг на 2017-2019 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про автомобільний транспорт”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, „Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про охорону дитинства”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 „Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування”, від 16 серпня 1994 року №555 „Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 р. № 354”, з метою забезпечення надання пільг та соціальних гарантій окремим категоріям громадян, наданих Конституцією та законами України:

1. Схвалити районну програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг  на 2017 – 2019 роки (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету передбачати необхідні кошти для реалізації заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування при формуванні місцевих бюджетів передбачати необхідні кошти для реалізації заходів Програми.

5. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати райдержадміністрацію щороку до 01 лютого.

6. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформацій про виконання Програми щороку до 10 лютого. 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

В.о. голови адміністрації                                                   Ю.Ястремський

 

 

                                                                               Додаток

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               райдержадміністрації

                                                                               28.12.2016 № 586

 

 

Районна програма

фінансового забезпечення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг на 2017 – 2019 роки

 

I. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

Пріоритетними завданнями Програми є посилення соціального захисту громадян району, реалізація прав окремих категорій населення на соціальний захист, проведення регіональної політики щодо поліпшення якості життя вразливих груп населення, надання пільг та соціальних гарантій окремим категоріям громадян, наданих Конституцією та законами України, здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на приміських маршрутах загального користування.

Життєзабезпечення ветеранів війни, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів армії, осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії), багатодітних сімей, пенсіонерів за віком підтримується системою пільг, компенсацій та гарантій, які визначені законами України  „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, „Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про охорону дитинства”, постановами Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 „Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування”, від 16 серпня 1994 року №555 „Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 р. № 354”. Фінансування витрат, пов’язаних з наданням пільг, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Проте, Законом України від 25грудня 2015 року № 928-VIII Про Державний бюджет України на 2016 рік” не було передбачено субвенцію  з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Відповідно до статей 89, 91 Бюджетного кодексу України відшкодування пільг з наданих послуг зв’язку, інших пільгових послуг може проводиться за рахунок коштів місцевих бюджетів.

На даний час в районі проживає:

-              7127 осіб, які мають право на пільговий проїзд приміськими маршрутами;

-              204 особи, які мають право на пільгове користування послугами зв’язку;

-               35 осіб, які мають право на отримання компенсації вартості проїзду один  раз на рік  до будь-якого населеного пункту України і назад всіма видами транспорту (крім таксі).

Інформацію щодо кількості осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільговий проїзд, отримання пільг з оплати послуг зв’язку в розрізі селищної та сільських рад відображено в додатку 1 до Програми.

Станом на 01 грудня 2016 року управління соціального захисту населення райдержадміністрації має заборгованість перед перевізниками за 2015 рік в сумі  57240,31 грн.

З початку року перевізники взагалі не отримують компенсацію за перевезення, що спричинило соціальну напругу, пов’язану з відмовами у перевезенні пільгових категорій громадян.

Не отримує відшкодування за надані пільги окремим категоріям населення за користування квартирним телефоном Рівненська філія ПАТ Укртелеком”. Заборгованість за надані послуги за 2015 рік становить  20329,99 грн.

Для забезпечення реалізації права даних категорій громадян на пільги, передбачені законодавством України, є необхідним прийняття районної Програми.

II. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення конституційних гарантій на соціальний захист окремих категорій громадян району, покращення становища соціально вразливих верств населення, здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на приміських маршрутах загального користування.

 

III. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

обсягів та джерел фінансування.  Строки та етапи виконання Програми

 

З метою вирішення основних завдань Програми, управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

- здійснює організаційне та інформаційне забезпечення виконання Програми;

- забезпечує проведення розрахунків з підприємствами та організаціями, що надають пільги на послуги зв’язку ветеранам війни, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, інвалідам армії, особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії), багатодітним сім’ям;

- здійснює компенсації за перевезення пільгової категорії населення  на приміських маршрутах загального користування;

- виплачує компенсацію вартості проїзду один  раз на рік  до будь-якого населеного пункту України і назад всіма видами транспорту (крім таксі).

 

            Реалізацію Програми планується здійснити за рахунок коштів бюджетів різних рівнів: районного – 30 %, селищного, сільських – 70 %. Всього передбачено коштів на 2017 – 2019 роки в сумі  1852800,00 грн.   

 

 

 

Ресурсне забезпечення Програми

 

                                                                                                                 тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Роки виконання Програми

Всього витрат на виконання Програми

2017

2018

2019

Обсяг ресурсів, всього, у тому числі:

617600,00

617600,00

617600,00

1852800,00

- районний бюджет

185300,00

185300,00

185300,00

555900,00

- селищний та сільські бюджети

432300,00

432300,00

432300,00

1296900,00

 

ІV. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники

 

Основними завданнями Програми є:

- покращення роботи з питань соціального захисту окремих категорій населення;

- проведення розрахунків з підприємствами та організаціями, що надають пільги на послуги зв’язку ветеранам війни, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, інвалідам армії, особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії), багатодітним сім’ям;

- здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення  на приміських маршрутах загального користування;

- компенсація вартості проїзду один  раз на рік до будь-якого населеного пункту України і назад всіма видами транспорту (крім таксі).

Виконання Програми надасть змогу підвищити ефективність проведення регіональної політики щодо поліпшення якості життя вразливих груп населення, забезпечити надання пільг та соціальних гарантій окремим категоріям громадян, наданих Конституцією та законами України, здійснювати перевезення пільгових категорій громадян передбачених діючим законодавством України.


V. Напрями діяльності та заходи Програми.

 

№ з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів програми

Строк викона-ння заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн., у тому числі:

Очікуваний результат

2017

2018

2019

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Матеріальне та соціальне забезпечення

Відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном окремим категоріям громадян

Постійно

Управління соціального захисту населення райдержадмі-ністрації, фінансове управління райдерж-адміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Всього:

з них:

- районний бюджет

- селищний, сільські бюджети,

в т.ч.

Гощанська  с

Бабинська  с/р

Бугринська с/р

Бочаницька  с/р

Воскодавська  с/р

Горбаківська  с/р

Дроздівська  с/р

Дулібська  с/р

Жаврівська  с/р

Красносільська  с/р

Криничківська с/р

Курозванівська с/р

Липківська  с/р

Малинівська с/р

Малятинська   с/р

Майківська  с/р

Русивельська  с/р

Садівська  с/р

Симонівська с/р

Синівська  с/р

Тучинська с/р

Федорівська с/р

54,0

 

16,2

37,8

 

 

15,7

3,1

4,4

0,6

0,6

3,3

0,7

0,0

0,2

0,6

0,0

0,7

0,2

0,2

0,8

0,4

0,2

0,7

0,8

0,7

3,9

0,0

54,0

 

16,2

37,8

 

 

15,7

3,1

4,4

0,6

0,6

3,3

0,7

0,0

0,2

0,6

0,0

0,7

0,2

0,2

0,8

0,4

0,2

0,7

0,8

0,7

3,9

0,0

54,0

 

16,2

37,8

 

 

15,7

3,1

4,4

0,6

0,6

3,3

0,7

0,0

0,2

0,6

0,0

0,7

0,2

0,2

0,8

0,4

0,2

0,7

0,8

0,7

3,9

0,0

Покращення соціального захисту ветеранів війни,  ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів армії, осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії), багатодітних сімей

Здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на  приміських маршрутах загального користування

Постійно

Управління соціального захисту населення райдержадмі-ністрації, фінансове управління райдерж-адміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Всього:

з них:

- районний бюджет

- селищний, сільські бюджети,

в т.ч.

Гощанська  с

Бабинська  с/р

Бугринська с/р

Бочаницька  с/р

Воскодавська  с/р

Горбаківська  с/р

Дроздівська  с/р

Дулібська  с/р

Жаврівська  с/р

Красносільська  с/р

Криничківська с/р

Курозванівська с/р

Липківська  с/р

Малинівська с/р

Малятинська   с/р

Майківська  с/р

Русивельська  с/р

Садівська  с/р

Симонівська с/р

Синівська  с/р

Тучинська с/р

Федорівська с/р

563,6

 

169,1

394,5

 

 

39,1

41,8

54,0

8,3

7,5

52,5

9,9

2,8

5,1

13,0

8,7

11,0

17,4

11,0

13,4

7,5

8,7

11,0

22,1

15,4

27,6

6,7

563,6

 

169,1

394,5

 

 

39,1

41,8

54,0

8,3

7,5

52,5

9,9

2,8

5,1

13,0

8,7

11,0

17,4

11,0

13,4

7,5

8,7

11,0

22,1

15,4

27,6

6,7

563,6

 

169,1

394,5

 

 

39,1

41,8

54,0

8,3

7,5

52,5

9,9

2,8

5,1

13,0

8,7

11,0

17,4

11,0

13,4

7,5

8,7

11,0

22,1

15,4

27,6

6,7

Перевезення інвалідів війни, учасників бойових дій, інвалідів, пенсіонерів за віком, дітей з багатодітних сімей на приміських маршрутах загального користування

Відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1  та 2 категорій      

По мірі надходже-ння заяв

Управління соціального захисту населення райдержадмі-ністрації, фінансове управління райдерж-адміністрації

Районний  бюджет

3,0

4,0

4,0

Покращення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1, 2


VI. Координація та контроль за станом виконання Програми

 

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань відповідно до:

1. Порядку відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном окремими категоріям громадян (додаток 2 до Програми).

2. Порядку здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на приміських маршрутах загального користування (додаток 3 до Програми).

         3. Порядку відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій                     (додаток 4 до Програми).

 

Координація та контроль за станом виконання заходів, передбачених Програмою, покладається на управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

В.о. керівника апарату

райдержадміністрації                                                                                    Л.Єремеєва


Додаток 1

до Програми

 

 

Інформація

щодо кількості осіб які, відповідно до законодавства мають право на пільговий проїзд, отримання пільг з оплати послуг зв’язку

в розрізі селищної та сільських рад

п/п

Назва ради

Кількість осіб, які мають право на пільговий проїзд, чол.

Відсоток від загальної  чисельності осіб, %

Кількість осіб, які мають право на пільги з оплати послуг зв’язку, чол.

Відсоток від загальної  чисельності осіб, %

1

Гощанська с/р

709

9,9

85

41,6

2

Бабинська  с/р

755

10,6

17

8,3

3

Бугринська с/р

976

13,7

24

11,7

4

Бочаницька  с/р

150

2,1

4

1,9

5

Воскодавська  с/р

139

1,9

3

1,5

6

Горбаківська  с/р

951

13,3

18

8,8

7

Дроздівська  с/р

175

2,5

3

1,5

8

Дулібська  с/р

47

0,7

0

0,0

9

Жаврівська  с/р

90

1,3

1

0,5

10

Красносільська  с/р

237

3,3

4

1,9

11

Криничківська с/р

159

2,2

0

0,0

12

Курозванівська с/р

198

2,8

3

1,5

13

Липківська  с/р

313

4,4

1

0,5

14

Малинівська с/р

194

2,8

1

0,5

15

Малятинська   с/р

240

3,4

5

2,5

16

Майківська  с/р

134

1,9

2

1,0

17

Русивельська  с/р

158

2,2

1

0,5

18

Садівська  с/р

199

2,8

3

1,5

19

Симонівська с/р

400

5,6

5

2,5

20

Синівська  с/р

278

3,9

3

1,5

21

Тучинська с/р

502

7,0

21

10,3

22

Федорівська с/р

123

1,7

0

0,0

 

Всього

7127

100,0

204

100,0

 

 

 

Додаток 2

до Програми

 

 

Порядок

відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном окремими категоріям громадян

 

Цей Порядок визначає механізм здійснення видатків з місцевого бюджету на відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном згідно з розрахунком видатків на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг громадянам, які мають на це право.

Порядок передбачає проведення відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату громадянам, які мають таке право відповідно до законів УкраїниПро статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань”, „Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про охорону дитинства”.

Відшкодування вартості встановлення телефонів та знижки на абонентську плату за користування телефоном проводиться щомісячно на підставі актів форми „2-пільга” у паперовому та електронному вигляді та форми „3-пільга”, наданих підприємством (організацією), яка надала послуги з встановлення телефонів та зв’язку (до 05 числа місяця, наступного за звітним) до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

 

Додаток 3

до Програми

 

 

Порядок

здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на  приміських маршрутах загального користування

 

Порядок визначає механізм відшкодування перевізникам (фізичним та юридичним особам) за безкоштовне перевезення громадян, яким чинним законодавством надані пільги при користуванні пасажирським транспортом на  приміських автотранспортних маршрутах загального користування, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснює відшкодування коштів за пільгові перевезення окремих категорій громадян відповідно до тристороннього договору, укладеного між перевізником,  замовником (райдержадміністрацією) та розпорядником коштів (управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації).

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації не несе відповідальності за достовірність та повноту даних, поданих перевізниками.

Перевізники щомісяця до 05 числа надають управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на паперових та електронних носіях розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці, згідно з формою „2-пільга”, затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 21 квітня 2003 року № 100 „Про затвердження форм № 1-пільга, № 2-пільга, № 5-пільга, № 7-пільга”.

Перевізники, що надають послуги з проїзду автомобільним транспортом  на приміських маршрутах, за неможливості надавати розрахунки за формою «№2-пільга» надсилають управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунки за формою згідно з додатком відповідно до договору на покриття фактично понесених збитків за перевезення пільгових категорій пасажирів.

Перевізники несуть відповідальність за достовірність наданих розрахунків.

Для визначення коефіцієнтів співвідношення кількості пільгових пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд, та розподілу між перевізниками бюджетних коштів, що передбачені на зазначені цілі розпорядженням голови райдержадміністрації утворюється комісія з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за перевезення пільгової категорії населення на приміських маршрутах загального користування.

Розрахунок коефіцієнтів співвідношення кількості пільгових пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд, проводиться у такій послідовності:

- на підставі проведеного обстеження маршрутів визначається загальна кількість пасажирів, які скористалися правом на проїзд, у тому числі – кількість платних пасажирів, кількість пільгових пасажирів;

- визначається коефіцієнт співвідношення шляхом ділення кількості пасажирів, що мають право на безплатний проїзд на  кількість платних пасажирів. 

Розрахунок коефіцієнту проводиться щодо кожного перевізника та затверджується на кожного перевізника окремо або узагальнюється (середній) по району в цілому і доводиться до кожного учасника розрахунків.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 25 грудня 1996 року № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні встановлюють (регулюють) обласні державні адміністрації.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації щомісяця:

- на підставі наданих перевізниками розрахунків проводить відшкодування за надані послуги;

- за умов отримання від перевізників розрахунків за формою „2-пільга” звіряє інформацію, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги, з інформацією, яка надходить від перевізників. При виявленні розбіжностей щодо загальної кількості пільгових пасажирів або розміру пільг, що надаються, не провадить розрахунків до уточнення зазначеної інформації.      

Відшкодування компенсації перевізникам за перевезення громадян, що мають згідно з чинним законодавством пільги при користуванні пасажирським транспортом, здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

 

 

 

                                  Додаток 4

                                   до Програми

 

 

Порядок

відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії 

 

         Цей Порядок визначає механізм здійснення видатків з місцевого бюджету на відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій  (далі - відшкодування) відповідно до чинного законодавства.

Порядок передбачає проведення відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій відповідно до пункту 19 частини першої статті 20 та пункту 4 частини першої статті 21 Закону України „Про статус і соціальний захист  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

           Відшкодування вищезазначеним категоріям громадян здійснюється на підставі наступних документів:

 

-    заява на ім’я начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про відшкодування вартості проїзду;

-    копія паспорту та ідентифікаційного коду (з пред’явленням оригіналу);

-    оригінали проїзних квитків  відповідним видом транспорту на території України;

-     номер карткового рахунку в установі банку (для соціальних виплат).

Документи подаються до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

Додаток до Порядку здійснення

компенсації за перевезення пільгової категорії населення на  приміських маршрутах загального користування

 

 

    ПОГОДЖЕНО

        Перший заступник голови                                                                      Гощанської  райдержадміністрації

                                                                           ____________________________

                   (замовник послуг)

 

 

Розрахунок

суми відшкодування за безкоштовне перевезення громадян, які відповідно до чинного законодавства мають пільги при користуванні пасажирським транспортом на приміських маршрутах

 

_______________________________________________________________

(назва перевізника)

 

________________________________________________________________

(за звітний період)

 

Виручка від пасажирів, що оплачують проїзд, грн.

Тариф за 1 пас/км, грн.

Кількість пасажирів, що оплачують проїзд, чол.

Середня дальність поїздки, км. (гр.1/гр.2/гр.3)

Середня вартість поїздки одного пасажира, грн. (гр.2 х гр.4)

Коефіцієнт співвідно-шення по району (перевізни-ку)

Кількі-сть пільго-виків, чол. (гр.3 х гр.6)

Сума компенса-ції, грн.(гр.5 х гр.7)

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перевізник    _______________                                                _________________

(підпис)                                                                                          (П.І.Б.)

М.П.

 

Головний бухгалтер (виконавець) _______________         _________________

         (підпис)                                       (П.І.Б.)

 

 

„______” ______________ 20 __ року

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ